Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya a link...

Ez milyen fajta kutya a link alapján?

Figyelt kérdés

[link]


ez az én kutyám !


2009. ápr. 26. 21:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs is baj. Ez megfelelő ismeret szerintem. De ha ezt mind megtetted valóban, akkor miért nem tudod, hogy a kutyád nem beagle?
2009. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámat 1 évig kerestem, mire kiválasztottam a tenyésztőt, a szülőket és megvártam az almot.
2009. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy beagle-t is látsz, akkor már tudnod kéne, hogy a tiéd nem az...
2009. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
komolyan mondom jó felfogtam!
2009. ápr. 29. 16:04
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

"És 6 helyen voltam beagle nézni ésőt választottam 1 hónapig kerestük!kiolvastam 4 könyvet!és kb 6 fórumot a netről beszéltem tenyésztővel voltam kiálításon ennyit tudtam tennni ennyi időm volt rá szánni!Ez van!"


Tudod mi a baj ezzel? hogy nem igaz.

Bár lehet picinek nem volt ennyire szálkás a szőre, de, hogy nem nézhetett ki beagelnek, az biztos.

De ha igaz is, amit megtettél, sajnálom, hogy egy kiállítás és 6 tenyésztő (bár, ha olyanok voltak mint, akitől vetted a kölyköt :S ) meglátogatása, 4 könyv és 6 fórum után sem láttad, hogy keverék kutyust veszel, és át tudtak vágni.

Nekem kicsit fura, de vannak emberek, akik ennyire nem értenek a kutyákhoz.

De ettől még nevelheted szépen és szeretheted.

Nekem is vannak keverék kutyáim, mindegyik egy egyéniség, imádom őket!

Jó kutyázást!

2009. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
hányszormondjátok még el?Ha nem hiszitek el akkor nem!Tudjátok nekem nem az a szándék,hogy minnél fajtájához hasonló legyen meg ilyenek,azért én néztem a kutyák tulajdonságát,meg hogy hogyan jönnek oda hozzám hogy viselkednek a testvérükel anyukal meg ilyenek,igen vehetem volna olyan kutyát is ami akár díjnyertes lehetne de ő nekem nem tetszet és nem szeretnék olyan kutyát nevelni/szeretni akit csak azért vettem,mert olyan szép és a fajtájához hasonló!Én így szeretem és nagy ívbe lesz*rom hogy nem fatiszta és NEM BEAGLE.csak kíváncsi voltam mint gondoltok de hülye voltam hogy megkérdeztem.lehet még osztani!(j DE TUDOM SENKI sem osztot le ez az igazság kész)
2009. ápr. 29. 19:36
 47/49 treffhetes válasza:
91%
én azt mondanám,hogy valamiféle terrier,de azokat nem nagyon ismerem,úgyhogy ennél konkrétabb ötletem nincs
2009. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

nem értelek

szerinted az a kutya már nem is kutya, aki díjnyertes?


képzeld, ő ugyanolyan kutya életet él, attól függetlenül h a fajtája kiemelkedő példánya.

nem tudom, egyesek miért szidják azokat, és miért nem becsülik azt aki tesz azért h az alom ami fog nála születni a fajtájához közel legyen, egyben egészséges és idegrendszerileg is rendben van.

biztos nem ők fognak az újságban szerepelni, h széttépték a szomszéd nagymamát!

2009. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Ez az én honlapom:

[link]

Nézz be Te is és ajiti is kaphatsz

2009. jún. 23. 09:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!