Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya a link...

Ez milyen fajta kutya a link alapján?

Figyelt kérdés

[link]


ez az én kutyám !


2009. ápr. 26. 21:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Jól sikerült keverék,Gazdi meg jól sikerült átverés áldozata,ha fajtatisztának vette.

De szeressétek azért Őt nagyon,szép kis állat.

2009. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

BEAGLE???

Hahaha, rég nevettem ilyen jót, mint ezen a kérdésen, főleg a beagle tudomásulvétele után!

:D :D :D :D

Jó poén volt tényleg! Köszi!

:D

2009. ápr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Hááát ez a kutya sokminden lehet, de nem beagle. Kicsit valóban hasonlít rá, de semmiképp nem ezt mondtam volna előszőr, mert más fajtákra jobban hasonlít.

Kamillázás.

Az orvosom számtalanszor kifejezetten tiltotta a kamillázást. csak a szem környékére kerülhet, a szembe sohasem. A szemre van 1-2 nagyon jó csepp, amelyek pár nap alatt a legcsúnyább gyulladást is megszüntetik.

2009. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez beagle akkor én vagyok timbuktu királya :D
2009. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat KÖSZÖNÖM Minenkinek!

A többieknek is Nagyon köszi komolyan :(

kedveségetek elkápráztat

2009. ápr. 29. 13:32
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

na azér sok jogod nincs ám ahhoz hogy felháborodj!


csakis úgy verhettek át hogyha te SEMMIT nem tudsz a fajtáról!

de mivel azt se tudod hogy néz ki, így rádsóztak egy keveréket (akinek még köze sincs a beagle-hez)

így hát ne legyél felháborodva, meg ne érezd magad sértve, ha kicsit utánajártál volna a fajtának és annak honnan érdemes kutyát venni nem kaptál volna beagle helyett egy foxi (szerintem) keveréket


így jártál

mostmár őt kaptad, őt szeresd ahogy van

legközelebb meg jobban járj utána honnan vegyél kutyát.

www.olcsokutya.uw.hu

2009. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
KÖSZ szépen kedves vagy!Szerinted ha adtak volna hozzá törzkönyvet akkor nem fajtiszta de te vagy az okosabb!háát legyen.azért kíváncso vagyok hogy te mit csinálnál!
2009. ápr. 29. 14:59
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért sértődsz meg. Vettél ellenőrizetlen helyről, ismeretlen szülőktől egy törzskönyv nélküli kutyát. Ettől még akár beagle is lehetne, de ez a kutya nem az.

Az előttem szóló anyit mondott, hogy talán tanulsz a dologból. Ha nem csak azért vettél volna beagle-t, mert divat, hanem utánanéztél volna a fajtának, akkor nem tudtak volna így átvágni.

Legközelebb talán okosabb leszel.

Most van egy aranyos keverék kutyád, szeretheted, felnevelheted, de tudomásul kell venned, hogy ő nem beagle.

Ne megsértődj, hanem gondolkodj el azon amit írtunk.

(és ha tényleg az állatorvos mondta, hogy kamillázd a szemét ahelyett, hogy szemcseppet írt volna fel, akkor keress egy másik orvost.)

2009. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Uram Istenem!Nem értem mit kell izlni felfogtam hogy nem begale és nem divatból vettem azt se tudtam hogy divat kutya!Ja és utána néztem láttam a szüleit, a környéket azt hogy mivel etetik(Acanával) azt hogy hogyan bánnak a kutyával amikor megszületett a kutyám utána 4 hétel már mentem is megnézni csak nem foghattam meg!És jártam hozzá 4 naponta!És 6 helyen voltam beagle nézni ésőt választottam 1 hónapig kerestük!kiolvastam 4 könyvet!és kb 6 fórumot a netről beszéltem tenyésztővel voltam kiálításon ennyit tudtam tennni ennyi időm volt rá szánni!Ez van!
2009. ápr. 29. 15:42
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha törzskönyv nélkül adták el neked, akkor nem tenyésztőtől vetted.
2009. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!