Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért bunkó minden kutyatenyés...

Miért bunkó minden kutyatenyésztő?

Figyelt kérdés

Azért az durvamár, hogy a tenyésztők képesek átgázolni mindenen és mindenkin, annyira féltik az utolsó forintjukat is, hogy a kutyáik minnél többet fialjanak minnél rövidebb idő alatt minnél magasabb áron... Vagy az ilyen ember alapból ilyen agresszív? Vagy továbbgördítem: nem minden agresszív tenyésztő, de minden tenyésztő agresszív?

A tenyésztők a maguk nemében szerintem olyanok mint az emberek között a kommunisták. Vélemények? :)


2009. ápr. 26. 12:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

"hogy a kutyáik minnél többet fialjanak"

Na azt az amit a szaporító csinál és nem a tenyésztő. Egy tenyésztő egy szukát 2 évente fedeztet, a szaporító meg minden tüzelésnél. Úgy látom még mindig nem világos a különbség a tenyésztő és szaporító között.

2009. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mesélte már nekem tenyésztő, hogy a dogjába könyékig belenyúlt hogy kiszedje a kölyköket, nem érdekelte hogy belepusztult a kutya, csak azt látta hogy 5x120ezer forint van a kutyában amit kikell rántani, bár kihívta az orvost időközben de attól félt, ha késik az orvos, a kiskutyák közül valamelyik beledöglik a hasba és az komoly pénzveszteség....
2009. ápr. 26. 17:49
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Akkor az nem tenyésztő volt könyörgöm. Ha volt kennelneve, ha nem, ha mestertenyésztő, ha nem, az ilyen csak szaporító!
2009. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Akiről írsz nem tenyésztő,hanem szaporító. Egy tenyésztőnél fel sem merül ilyen kérdés,hogy törzskönyvvel vagy anélkül kéred-e a kutyát!A törzskönyv az jár a kutyával,ahogy az adás-vételi szerződés,chip és oltási könyv is!Amúgy egy törzskönyv kiváltása 4500 ft!
2009. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De. Tenyésztő az illető.
2009. ápr. 26. 19:09
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert nekik valami olyanuk van, ami neked nincs és ha kapcsolatba lépsz velük, azt jelenti, szükséged van rá. Szóval képesek pofátlanul sokat elkérni egy kutyáért. Nekem is eszembe jutott már a kérdésed. Van saját tapasztalatom. Szeretnék egy bizonyos kutyát, beszéltem jónéhány tenyésztővel, horribilis árért kínálták, erőszakosak voltak, rám akarták sózni a korcsokat is. Ha jól belegondolok, tényleg hasonlítanak a komcsikra, igazad van.
2009. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem érted, hogy nem attól lesz valaki tenyésztő, hogy annak hívja magát, vagy mert címei vannak? Te egy névre adsz mindent? És ha úgy hívják, hogy tenyésztő, akkor ha törik, ha szakad, akkor tenyésztő... Inkább gondolkozzál, és találd, hogy ki az igazi tenyésztő...
2009. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem.Nem tenyésztő.

A kérdésedre a válasz (és most bunkó leszek) :

A BUNKÓ VÁSÁRLÓKTÓL LETTEK BUNKÓK A TENYÉSZTŐK !

De szerencsére azért akad olyan gazdijelölt is,aki normális és azokkal a tenyésztők is normálisak. ;)

2009. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát az ilyenekkel mint a kérdező én is bunkó lennék. És nem adnék el akárkinek kutyát. Komolyan szelektálnék. Mint azt teszi is szerencsére néhány tenyésztő.
2009. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
96%

Nagy hülyeség amit írtál a dogról mivel ha egy igazi tenyésztő lett volna , aminek te hiszed.

Ha könyékig benyúl akkor a szuka elpusztul és a kölykök megmaradnak , ebből semmi haszna nem lesz hiszen egy értékes szukát veszít el , amit a tenyésztő sok sok pénzért vett meg , és többet nem lesznek tőle kölykök.

És a kölyköknek sincsen sok esélyük hogy szépen felnevelkedjenek. Csak ennyi .

2009. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!