Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért bunkó minden kutyatenyés...

Miért bunkó minden kutyatenyésztő?

Figyelt kérdés

Azért az durvamár, hogy a tenyésztők képesek átgázolni mindenen és mindenkin, annyira féltik az utolsó forintjukat is, hogy a kutyáik minnél többet fialjanak minnél rövidebb idő alatt minnél magasabb áron... Vagy az ilyen ember alapból ilyen agresszív? Vagy továbbgördítem: nem minden agresszív tenyésztő, de minden tenyésztő agresszív?

A tenyésztők a maguk nemében szerintem olyanok mint az emberek között a kommunisták. Vélemények? :)


2009. ápr. 26. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Miért bunkó minden kérdező?


Ez egyébként kutyás fórum, a politikai nem itt van.

2009. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
ez hülyeség. Tény, hogy vannak bunkó tenyésztők - én is tudom, mert ezekben a körökben mozgok -, de nem mindegyk az. Néhányban talán megvan az a "felsőbbrendű" érzés, amit a fajtiszta kutyák hoznak elő belőle... De nagyon sok olyannal is találkozom, akinek tényleg a kutyák számítanak. Mellesleg megsúgom, hogy a tenyésztés nem egy akkora profit, mint azt sokan gondolják, de zsebpénzkiegészítésnek nemrossz és még élmény is :D
2009. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 26. 12:49
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha az én kommentjeimre gondolsz, én nem vagyok tenyésztő:D 3 ivartalanított törzskönyves kutyám van...
2009. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És ki kérdezte, 66? :)
2009. ápr. 26. 13:29
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Mivan?:D Magad sem tudod mit beszélsz.
2009. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Az én véleményem:provokatív kérdésre milyen választ vársz?

Tenyésztők közt is, mint más emberek közt is, külömbség van.

Akár politikai nézetkülömbség is. Nem vagyunk egyformák!

ám ne általánosíts!

Hány tenyésztőt ismersz, hogy így ki mered mondani a véleményed?

2009. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát vagy 20-at ismerek legalább!


66, hogy is mondtad? :)

2009. ápr. 26. 14:35
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok tenyésztő, még nem olvastam a másik kérdést, és tk-s kutyáim vannak. De a kérdésedből már rögtön kiszúrtam néhány dolgot. A jó és igazi tenyésztő sokkal többett költ a kutyájára mint mondjuk egy szaporító, a jó tényésztőnél van hogy évekig nem ellenek a kutyák, mert nincs megfelelő gazda, vagy kan kutya. Az áruk meg vajon nem reális? Talán járt utána, hogy mennyi mindent megtesznek...
2009. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Akkor inkább szaporítókat ismersz mint Tenyésztőket.

Egy jó tenyésztő nem hiszem hogy olyan bunkó.

Annál inkább a szaporítók.

Egy tényésztő nem a pénzt nézi. Ha csak maga a vevő nem olyan bunkó.

2009. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!