Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van nem túl drága amstaff...

Hol van nem túl drága amstaff kennel?

Figyelt kérdés

Vagy tud valaki megbízható gazdát,nem feltétlen kell nekem kennelből elég ha látom a tényleges szüleit.Nincsenek 50-100 .000 -im kutyára.


Kíméljenek akik csak kioktatni jönnek mert nem kérek belőle!


2011. szept. 9. 12:18
1 2 3
 21/26 compactegon ***** válasza:
figyi TK-vall tenyésztőtől vettük a staffinkat, mert szépséghibás volt (törött farok, d nem látszik). írj pár jó kennelnek. sőt, 30ért akartak adni egy törött farkú kant TK-val minden oltással az Imperial kennelből is. gondolom nem akarod kiállításra vinni, így viszont jóval nagyobb eséllyel lesz "normális" kutyád :)
2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A kiskutya.hu-n ugyan azok a ,szaporítók" vannak mint expresszen.Egy kutya mind ha megfigyeled :)


Tudod magyar ember abból él amivel seftelni manapság tud,ha neki jó,hogy pl egy fagyasztót adok akkor mindenki jól jár Ő neki ez is jó....most erre nem tudok mit mondani.


,,Előző vagyok. Ez sajnos fajtajellegzetesség. Esetleg más fajtán gondolkodtál már? Csak azért mondom, mert ez általában vonzó célpont a tolvajlelkületű újmagyaroknak is, főleg kölyökkorban."


Ezzel tisztában vagyok,csak a gazdi ezt azon felül írta,mmint.,hogy extra túl karakteresek.


Az oltás... : Baromira nem izgat mert így is úgy is meg fogja kani az összes oltását,és ugyis azt ír meg mond telefonba amit csak akar.Összeakadtam már olyannal aki tenyésztő ismerőstől veszi a vakcinát és ő adja be...Magyarul vagy kap oltást vagy nem ugyse látok oltási könyvet...

2011. szept. 10. 07:34
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Baromira nem izgat mert így is úgy is meg fogja kani az összes oltását"


én inkább úgy fogalmaznék, baromira nem értesz hozzá...


az, hogy egy 2-3 hónapos kölyök ott, új gazdánál kapja meg az első oltását (amit 5-6 hetes korban kellett volna megkapnia!), az bazi nagy rizikó. ha még féreghajtva sem volt, akkor jó eséllyel egy beesett, nyeszlett kiskutya lesz, ráadásul sokszorta fogékonyabb a betegségekre. az anyai immunitása ugyanis ekkorra már rég elmúlik...

2011. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 compactegon ***** válasza:
és az enyémre miért nem reagálsz? csak nem sok a 30-40 egy tk-s kutyáért?
2011. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kiskutya.hu-n sem tenyésztők hirdetik a kölyköket, de annyiért, amennyit te rá akarsz szánni, nem fogsz máshonnan kapni.

Én 2 és fél évig gyűjtöttem a kutyámra, és megérte jó helyről venni.

2011. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
32%

Szia.Nekem van egy eladó amerikai staffordshire terrierem

4 hónapos Sárga-fehér szuka kutya.3 oltása van meg adnám hozzá az oltási könyvet is természetesen.Emellett nyakörvet,pórázt etetőtálakat is játékokat.Már csak egy a veszettség elleni oltás kell neki.2 hetente kivan féreghajtva.Minőségi tápot eszik royal canint.Ha érdekel a kutya akkor írj vissza így mindennel együtt lenne 20 ezr forint ami nagyon olcsó.ha kell akkor küldök neki képet is

2011. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!