Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van nem túl drága amstaff...

Hol van nem túl drága amstaff kennel?

Figyelt kérdés

Vagy tud valaki megbízható gazdát,nem feltétlen kell nekem kennelből elég ha látom a tényleges szüleit.Nincsenek 50-100 .000 -im kutyára.


Kíméljenek akik csak kioktatni jönnek mert nem kérek belőle!


2011. szept. 9. 12:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

,,nagyon régi bevésődés ez, hogy alanyi jog kutyát tartani...

egy adidas szalonban is kiakadsz, hogy miért nem adnak neked olcsón pólót?

egyébként pedig a problémára, ami miatt nektek kell a kutya, hatékonyabb, olcsóbb, és valószínűleg biztonságosabb megoldás is egy riasztó rendszer és/vagy kamera, kamukamera."


Nem alanyi jogon jár a kutya,csak tudod az ilyen emberekkel az a gond,hogy nem azt bacogatják aki képes egy bálamadzagra kötni kölyökként a kutyát és az se érdekli,hogy ott pusztul x év alatt mert belenőtt a húsába és elfertőződött.


Riasztóval kilehet itt törölni még a betörő seggét is,nem tudod milyen környék.


A probléma ami miatt mi SZERETNÉNK és NEM pedig kell a kutya,az az ,hogy szar a környék még nappal is és szeretnénk a nemrég elvesztett 15 évesen elhunyt kutyánk helyett egy ,,új" társat.

2011. szept. 9. 16:23
 12/26 anonim ***** válasza:

Próbáltam leegyszerűsíteni a dolgot, hátha megérted mit akarok mondani. De ha te tényleg csak ezt érted meg belőle, akkor nagyon sajnállak, ott valami nagyon el lett cseszve, amin itt már nem tudunk segíteni.


Egyébként meg nem értem, hogy az emberek miért veszik személyes sértésnek azt, ha valaki felhívja rá a figyelmüket, hogy épp valami nagy ostobaságot készülnek elkövetni. Nem kell köszönetet mondani, csak legalább át kellene gondolni azt, hogy ez a marha aki itt jártatja a száját, nem akar rosszat, csupán segíteni próbál a helyes döntés meghozásában.

2011. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Kedves Z.O.L. köszönöm szépen eddigi válaszaid,de nem kérek belőle többet.Így már jó?


Tényleg hálás köszönet,de abbahagyhatod.Ha ne adj Isten ,,szarul" választok hát majd iszom levét,de nem te.Úgyhogy erről ennyit.

2011. szept. 9. 16:32
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

mások nevében nem beszélek, de engem speciel az zavar a legkevésbé, hogy te megiszod a levét... ellenben a kutyát sajnálnám nagyon.


a másik meg, ha tényleg olyan veszélyes a környék, akkor pont, hogy nem ér semmit a kutya. a C magyar is tudja, mitől pusztul el a kutya, meg tudják mérgezni, sőt, olyat is hallottam, hogy közel csalják a kerítéshez, és szöges bottal kiverik a szemét... (rendőrök mesélték).

riasztó jobb, főleg, ha rögtön befut a riasztás a rendőrséghez.


azt már csak halkan teszem hozzá, hogy az amstaff pont nem házőrzésre való fajta. emberekkel ösztönösen kedves, barátságos...

2011. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Mit kell egy kutyán sajnálni?Azt,hogy szerető gondoskodó gazdája lenne,aki nem szarik a fejére?Ha meg beteg a kutya akkor másnál is az lenne.Éppen ezért tanítanám meg,hogy nme ehet csak a táljából illetőleg csak azt fogadhatja el amit mi ketten adunk neki(párom és Én)


Kedves,persze szintén megtanítható,hogy bejönni bejöhet de ki már nem engedheti a kedves idegent :)


De látom mindkettőtök csak ezen ragadt le,de az nem jutott el szemeteken keresztül az agyatokig,hogy 15 évig élt idős kutyánk helyett is szeretnénk valakit.És mi ő rá gondoltunk.

2011. szept. 9. 16:46
 16/26 anonim ***** válasza:

[link]


Ha tényleg igaz amit ír, akkor megér egy megtekintést.

2011. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Vele már felvettem a a kapcsolatot csak ki is derült némi nem említett dolog .... :


,,A túlkarakter annyit tesz,hogy akaratos. Puha kézzel nem nevelhető. (Itt nem a verésre gondolok) Hanem következetességre és kitartásra. Rengeteg ismétlésre. Nekem a szukám túlkarakteres.

Időnként átszeretné venni a falkavezér szerepét"


Köszönöm szépen azért

2011. szept. 9. 20:02
 18/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ez sajnos fajtajellegzetesség. Esetleg más fajtán gondolkodtál már? Csak azért mondom, mert ez általában vonzó célpont a tolvajlelkületű újmagyaroknak is, főleg kölyökkorban.
2011. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

első vagyok. Ezen az expresszes linken azért eléggé kiakadtam. Komolyan képes lennél ilyen hirdetés alapján kutyát venni:

"15.000-20.000Kp-ért Vagy értelmes dolgokra cserélhetőek 20.000-25.000 értékben."

Szerinted ezeket a kölyköket akár csak egyszer is oltatták???


Amúgy a kiskutya.hu tele van hirdetésekkel. És ahogy látom ezt a fajtát már az ember után hajítják, a legtöbb hirdető 10-15 ezer forintért adja a kölyköket.

2011. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

1. "...pont az ilyen emberekkel van a gond aki képes egy használati tárgyat amit bármikor lecserélhet egy élőlényhez egy társhoz hasonlítani."


2. "Azonnal vihetőek 15.000-20.000Kp-ért VAGY ÉRTELMES DOLGOKRA CSERÉLHETŐEK 20.000-25.000 értékben."


3. "Vele már felvettem a kapcsolatot..."


???

Ezek szerint a hirdetés nagybetűvel szedett része elkerülte a figyelmedet.

2011. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!