Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle-gazdik! Hogy szeditek...

Beagle-gazdik! Hogy szeditek ki a szőnyegből a kutyaszőrt?

Figyelt kérdés
Ez természetesen azokra vonatkozik, akik lakásban tartják a kutyájukat!
2009. ápr. 21. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú szőrű a kutyám, de nem hullajtja a szőrét. Tavasszal és ősszel mindig kap vitamint, ami kifejezetten a szőrére jó és rendszeres időközönként kinyomatjuk a bűzmirigyét.

(vannak tényleg olyanok, akik csak kertben tartják a beagle kutyájukat?)

2009. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, a beagle-mnek nagyon hullik a szőre, ugye most váltja a téli bundáját nyárira. Tele van a szőnyeg vele, ezt vitaminnal nem tudom lecsökkenteni.


(sajnos van, láttam már ilyet!)

2009. ápr. 21. 16:28
 3/11 anonim ***** válasza:
A felettünk lévő utcában 2 beagle kutya van, vagyis már csak volt, mert elszöktek... Azok a kutyák nagyon szépek lettek volna ha a gazdijuk néha adott volna nekik kaját (vékonyak voltak nagyon).. ÉS a vizüket is csak esővíz volt kb. amit az a csőlefolyó v mi összegyűjtött... Komolyan mondom jobb, hogy elszöktek a kutyák és esetleg már más fogadta be őket. Bár tudom ez nem ide tartozik, csak azért írtam h tudjátok van aki képes beaglet kinn tartani :S Nekem nem beagle kutyám van, de azért írok tanácsot. Szerintem a leghasznosabb az a szőnyegtisztítógép, vagy mi a hivatalos neve. Először ilyewn szappanos vizet nyom rá v mit, utánna pedig felszívja, nekünk legalábbis bevállt... A porszívó már nem annyira, de néha az is elég
2009. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekmis beaglem van 4 db és éjszaka ittbennt vannak.vizes porszivot használok.
2009. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

elég macerás, de a porszívó feje nélkül, csak a csővel, hogy rászorítod a szőnyegre és úgy huzogatod.

nekem bevállt

2009. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"vannak tényleg olyanok, akik csak kertben tartják a beagle kutyájukat?"

Ezen miért csodálkozol? Vadászkutya! Az a természetellenes nekik, ha lakásban kell tölteniük a napot. Első ízben olvass, tájékozódj, okosodj... aztán ne kérdezz butaságot!

2009. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl DM-ben kapható ruhakefe, ami műanyag, nyeles, piros szövet van a fején, ezzel nagyon jól ki lehet kefélni a szőrt. jobban mint porszívóval, én is ezt használom, kb 5-600Ft.
2009. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem beaglem van, de az én kutyáimnak is hullik a szőre. Porszívó nekem sem ért semmit, meg lusta is voltam naponta előszedni. Ami bevállt nekem a gumis partvis, amit a fodrászok is használnak. Járólapot, parkettát 5 perc alatt meglehet vele csinálni, a szőnyeg több időt vesz igénybe, de tényleg jó arra is (én a kanapét is azzal seprem le és csak utána porszívózom ki).
2009. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszike, ki fogom próbálni :)
2009. ápr. 22. 16:46
 10/11 anonim ***** válasza:

"vannak tényleg olyanok, akik csak kertben tartják a beagle kutyájukat?" ezzel neked mi a problémád? pont a beagle az, akinek milliószor jobb kint, mint bent. nekem bent van kettő, és baromira sajnálom őket, pedig rengeteget vagyunk kint. óriási a mozgásigényük, imádnak futni, szimatolni, hallgatózni. na mindegy.


nekemis gond van a szőrrel, ezért tévedtem ide. nem tudom hogy hogyan, de nekem még a szekrény tetejére is kerül belőle :D mindenhol ottvan, akármennyit takarítok. énis mosott kutyaszőrt hordok magamből. lerázom a ruhákat mosás előtt, mégis eszméletlen, mennyi kijön a mosógépből is. főleg akkor gáz, ha vendégek jönnek.

2009. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!