Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beoltathatom így a kutyát? 6,...

Beoltathatom így a kutyát? 6, 8 és 12 hetes korában lévő oltások léteznek?

Figyelt kérdés
Mert én neten így találtam 6,8,10,12 és a veszettségi 14. de az orvosunk azt mondta a 8 hetes oltásnál, hogy legközelebb 12 hetesen vigyük a kutyit és 10 hetesen csak féregtelenítés van. Vmi speckó szurit kapott vagy félreértettem vmit? Most 8 hetesen kombináltat kapott, 6 hetesen (amikor hoztuk az első oltását kapta meg az már nem tudom milyen színű matrica volt mert az orvosnál maradt mert újat kaptunk de asszem kék) és a mostaniba zöld kék van. Felhívjam a dokit majd 1 hét múlva vagy létezik ez a fajta oltási program?
2009. ápr. 18. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Javasolt oltások:

6-7 hetes kor parvo (corony) vírus ellen

8-9 hetes kor -,,-

10-11 hetes kor kombinált oltás

12-13 hetes kor -,,-

14-16 hetes kor veszettség oltás

6 hónapos kor kombinált oltás

9 hónapos kor veszettség oltás

1 éves kor kombinált oltás

évente kombinált oltás

évente veszettség oltás

2009. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs,ezt kihagytam


Kérhető:

tetanusz elleeni oltás

Lyme kór elleni oltás


Féregtelenítés:

2-4-6-8-10-12 hetes korban, majd 3 havonta


Remélem segítettem

2009. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezeket én is megtaláltam, de az orvos nem oltja be 10 hetesen csak 12 heteen. Menjek más orvoshoz vagy van ilyen oltási kúra is? amit írtam, bár találtam már hasonlót neten....
2009. ápr. 18. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első oltás a monovalens parvo lehetett. Van, hogy nem ismétlik, hanem két parvót is tartalmazó kombináltat adnak. Én azért ragaszkodnék ahhoz, hogy kapjon még egy monovalens parvót 10 hetesen, akárhogy is szokta adni az oltásokat az orvos.
2009. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Itt is mind így oltanak úgyhogy megnyugodtam:)

2009. ápr. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!