Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kellett meghalniuk a...

Miért kellett meghalniuk a kiskutyáinknak?

Figyelt kérdés

2 éves szukám most márciusban szült először, 2 kislánya lett (fajtatiszták). Minden úgy látszott, hogy rendben ment, szépen megszülte őket, bár a másodiknál kellett az én segítségem is. Aztán 5 naposan meghalt a másodszülött. Gondoltam a nehéz szülés is közrejátszott, elfogadtam.

A másik picike szépen fejlődött, egészen tegnap éjjelig, mikoris éjszaka kijöttem vizet inni, csak rápillantottam a kutyusokra, és egyből feltűnt, hogy a kicsi nem mozog. Megnéztem közelebbről, és egyértelmű jeleit láttam a tej félrenyelésének... Meghalt ő is, most temettem el, a testvérkéje mellé.

Nem értem hogy történhetett ez! Végig állatorvosi felügyelet mellett, maximális szeretetben éltek! Az anyakutya is mindent megkapott! Annyira fáj, mert meg akartuk tartani őket, később már csak ugye az egyiket, de ezt nem tudom elfogadni! Tényleg nem a pénz részét sajnálom, hanem szerencsétlen kiskutyákat! Gyönyörűszép, erős volt mindkettő... Szar az élet.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinél fordult már elő ilyesmi? Én csináltam valamit rosszul? Vagy az anyakutya nem jó anya? Az orvos nem vett észre valamit?


2009. ápr. 15. 08:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Velem ugyan ez a helyzet! Reggelre meghalt az egyik boxer (2született pénteken) elég lesz az ha behozom a picit és időközönként kiviszem az anyához szopni? Kérlek emailbe jelezettek!
2009. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!