Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2,5 éves westimet ellehetne e...

2,5 éves westimet ellehetne e vinni kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
milyen árba vannak a kutyaiskolák , és menyi ideig tanítják őket?
2009. ápr. 12. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig tanul, amíg odajársz vele. Amig pl. megcsinálja az engedelmes vizsgát. Az árak teljesen különbözőek.
2009. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

En a kerdesre valaszolok.. :P

Hat persze hogy ellehet vinni!! annyi van benne hogy kolyok koraban fogekonyabb lett volna es hamarabb megtanulta volna a kulonbozo gyakorlatokat:P

de most is nyugodtam elviheted!!

az arakat nem tudom mivel nem magyarorszagon lakom... de utanna lehet kerdezni kutya ismerosoktol :p

pl ismerosom vagy 3 honapig jaratta a kutyajat :P

2009. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan viheted, sőt, az ilyen "kicsiknek" kötelezővé is tenném:) Semmi gond a korával, simán megtanul bár mit ilyen idősen is. Az árak havi 5-15 ezer között mozgolódnak.
2009. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet, sőt érdemes, a kutyaiskolát soha nem késő elkezdeni.


Én személyesen a Cerberos kutyaiskolát ajánlanám, bármilyen problémás kutyával tudnak mit kezdeni, de van alaptanfolyam is, ahova a problémamentes kutyákat viheted.

Én ugyan kiskutyával megyek, de a kutyaovi havi díja 5500 Ft. ( heti 2 alkalom )

2009. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még hozzátenném, hogy a kutyaiskolában nem a kutyádat tanítják, neked kell vele ott (is) foglalkozni. Téged tanítanak meg arra, hogy bánj vele.
2009. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok, 12.000 Ft a 24 alkalmas bérlet. Ez egy kisvárosban van.
2009. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!