Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyám belehalt az...

Szuka kutyám belehalt az ivartalanító műtétbe (az altatásba). Miért?

Figyelt kérdés
A doki nem tudta megmondani:( Ez normális? Gyakran előfordul? Zeljesen kivagyok, meg akartam őt óvni a betegségektől stb, és ezt történt:(
2009. ápr. 12. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sjanálom ami a kutyusoddal történt!Majd erre is irnak biztos a nagyokosok,akik állandoan az ivartalanitással jönnek. Sokak szerint ha nem ivartalanittatod a kutyádat,az egyenlő azzal,hogy szaporitani akarod,ami az esetek többségében nem igaz..
2009. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem azzal volt a gond hogy ivartalanították, ha egy törött láb miatt altatták volna, akkor is belehal. Én még mindig abszolút ivartalanítás párti vagyok, mert ez az altatás miatt volt:(
2009. ápr. 12. 22:15
 3/27 A kérdező kommentje:
Arra lennék igazából kíváncsi hogy ez az orvos hibája, esetleg túladagolta az altatót vagy ez "általános" dolog hogy a kutyusok gyakran belehalnak az altatásba? 1.5 éves volt a kutyusom.
2009. ápr. 12. 22:19
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom a kutyád! de sajnos az altatásnak is megvannak a kockázatai
2009. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem! :( Borzasztó dolog elveszíteni egy imádott kutyát. Én is elveszítettem a két kedvenc kutyámat(1 héten belül), mert megmérgezték őket. Orvos fel sem ismerte a mérgezést.


Egyik ok lehet: oldaltfekve megfullad saját súlyától

2009. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyszerűen fel nem tudom fogni hogy nincs többé:(
2009. ápr. 12. 22:25
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Egy egészséges másfél éves kutya esetében most CSAK orvosi műhibáról lehet szó! Az orvos magyarázkodhat ugyan, de nem lesz igaza. Kártérítésre tarthatsz igényt! Ha nem fizet, legalább szerezzen neked egy hasonló, fajtatiszta kiskutyát /persze ingyen!/
2009. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg leállt a szíve.Ilyen sajnos megesik néha altatás közben.
2009. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát igazából engem sem a pénzt sem az új kutya nem tudna vigasztalni, mert nekem Fanta volt az életem:( Vagy érdemes lenne kártérítést követelni ha nem is saját magam miatt, hanem hogy a doki felfogja hogy miatta volt? És azt hogy lehet kideríteni hogy tényleg miatta volt? Fanta teljesen egészséges kutyus volt, életerős kis cocker spániel.
2009. ápr. 12. 22:28
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A mesterséges altatás sajnos veszélyes, valószínűleg egy rejtett szervi hibát hozott elő, és abba halt bele, vagy valami másba, de ezt így nem lehet kideríteni, talán boncolással, de még úgy se biztos.
2009. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!