Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Láttam azt a kérdést aminek ez a címe: Tudtok Segíteni Ebben A Problémmában?

És ti mindig ilyenek vagytok??

Lehet hogyha kedvesebbek lennétek ő is kedves lenne?

Szóval ilyenek vagytok???


2011. aug. 11. 11:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De rokonaimnak kellenének. mert én is szaporítanám de én tudok gazdit adni nekik a családomból
2011. aug. 11. 12:19
 12/20 anonim ***** válasza:

ha valaki nem ért egyet veled az már veszekedés?

fogd magad és menj be egy sintéertelepre h megértsd mit jelent az h kóbor kutya.

Borzalmas. volt már kutyánk onnan, borzalmasak amkörülmények.

az ilyeneknél mint az előző béna kiscsaj születik 8 db keverék akiket nem tudnak hova rakni, vagy a leendő gazdák megunták v egyéb indok , ők mind ott kötnek ki.

ez nem kamu. mondom, menj be egy sintértelepre , nézz a szemükbe és mondd ott ki, h deszép , de nagy öröm volt nekik megszületni.

2011. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szóval neked sincs több eszed. akinek van az meg stzed veszekszik?
2011. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy a kérdező még nem döntötte el biztosra, hogy szaporítani fog. Különben nem itt várna megerősítést, hogy jó dolog amire készül. Megerősítést legfeljebb néhány tudatlantól fogsz kapni, a többség azt mondja, hogy ne tedd! A rokonok menjenek el a legközelebbi menhelyre, ha kutyát szeretnének! Kizárt, hogy ne találnának olyat, amelyikbe rögtön beleszeretnek! Te meg szeresd a kutyádat és ivartalaníttasd, hogy megóvd a későbbi betegségektől!
2011. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha tudsz gazdijelölteket kiskutyáknak akkor fogdd kézen a kedves rokonokat és menjetek be egy menhelyre, ahol csordultig vannak kutyával - az egészen picurkától a felnőttekig, mind jellemben, mind méretben van választék bőven - és hozzanak el onnan egyet.

Ugyanis azzal h valakinél kiskutya születik, a már meglévőektől veszi el a gazdihoz kerülés esélyét. És akkor arról nem beszéltünk, h nekik ugyan (most még) lenne gazdájuk, de mi van ha azok is továbbszaporítják őket?? Így a pl. 6 cukimuki kiskutyából 2-3 év leforgása alatt lesz 30-60 kiskutya.... Ha ezeket az összefüggéseket nem látod és nem érted, akkor még sokat kell tanulnod. Egyszerűen a mai világban aki lehoz egy almot, pláne ki tudja milyen genetikai hátterű keverék kutyától, az a legnagyobb felelőtlenséget követi el, és a saját önző érdekein kívül nem néz semmi mást.

2011. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

a rokonaid ha akrtak volna már kutyát akkor lenne nekik.

miért nem hiznak menehlyről? tele van baba kutyákkal.

2011. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

De azt mondták nekik az én kutyusom kölyke kell...

Nem akarnak menhelyről

2011. aug. 13. 11:28
 18/20 A kérdező kommentje:
Ja még egy kérdés... Ismeri valaki a WolfQuest-et?
2011. aug. 13. 11:53
 19/20 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan kutyát kapnak a menhelyről mint a te kutyád kölyke.... annyi különbséggel, h rengeteg kutyának rosszat teszel, többek között a sajátodnak, a saját kutyád kölykeinek és azok kölykeinek... De hajrá, legyél önző és felelőtlen - hisz ilyenek atz emberek, nem hazudtolnád meg a viselkedéseddel az átlagot.
2011. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"De azt mondták nekik az én kutyusom kölyke kell..."


Te meg azt mondod, hogy:

"Nem lesznek a kutyámnak kölykei, úgyhogy fogadjatok szépen örökbe menhelyről egyet! Téma lezárva!"


Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani!

2011. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!