Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Láttam azt a kérdést aminek ez a címe: Tudtok Segíteni Ebben A Problémmában?

És ti mindig ilyenek vagytok??

Lehet hogyha kedvesebbek lennétek ő is kedves lenne?

Szóval ilyenek vagytok???


2011. aug. 11. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ahogy látom a nagy részét a moderátorok már törölték...hát valóban nem lenne helyes ha szaporítana,de attól függetlenül nem ilyen stílusban kellene előadni a véleményünket,fröcsögve,meg sértegetve...
2011. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szerintem se...
2011. aug. 11. 11:22
 3/20 A kérdező kommentje:
bár nincs annál szebb mint amikor kölykeid lesznek... nem?
2011. aug. 11. 11:25
 4/20 A kérdező kommentje:
neked vagy a kutyádnak...
2011. aug. 11. 11:25
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem...a menhelyek tele vannak.. a szuka és a kicsik is belehalhatnak az akcióba, a szuka életét megrövidíti.

Én se értek egyet azzal ha valaki minősíthetetlen hangnemet használ de az embereknek meg kell érteniük, hogy amit tesznek/tenni akarnak az rossz... mind az adott kutyának mind a kutyának mint fajnak..

2011. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
:)igen,de mindent ésszel kell csinálni,tehát ha tudod,hogy nem lenne gazdija a kicsiknek,akkor nem engeded össze őket...attól még mert egyszer ellik egy szuka és tegyük fel nem fajtatiszta kölyköket,de eltudod mindet ajándékozni rokonoknak barátoknak,tehát jó helyre,akkor szerintem sehhez senkinek semmi köze,és senkinek nincs joga bíráskodni feletted...hiszen nem azért tetted,mert pénzhez akartál jutni...
2011. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Nem tudom, hogy miket töröltek már ki a moderátorok, de a válaszok, amik jelen pillanatban kint vannak, azokkal az ég világon semmi baj nincs. Igazuk van, felelőtlenség lenne csak a te kedvedért kiskutyákat vállalni, nem fröcsögősek, és tényleg túlzásba viszed az akaratosságot.

Egyébként meg egyértelmű, hogy te írtad ki a kérdésben szereplő kérdést is.

2011. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
az egyszeri almok ugyanolyan károsak mint a szaporítás.. sőt mivel egyszeri almos gazdikból jóval több van szerintem még rosszabb...mert tudatlanok és nem értik meg, hogy lehet, hogy lesz a kicsiknek gazdája (lehet, hogy nem) de mi van ha akinek odaadják az szintén így gondolja? ha csak 3 szuka születik és 2 nek a gazdája gondolja így az 2x6 os alommal számolva már 12 kölyök plusz ugye az alap alom ami mondjuk szintén 6 kicsi...és így tovább...az emberek nem gondolkodnak...
2011. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem én írtam a kérdést és itt is csak veszekedni akatok!
2011. aug. 11. 11:34
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért veszekedésnek veszed azt, hogy sokan ellenzik a kiskutya gyártást? Ma tele az ország kutyával.

Az emberek nagy százaléka nem ismeri a fajtát, sokszor magát a kutyát, mint fajt sem,hogyan kell nevelni ahhoz, hogy megfeleljen a mai követelményeknek. Ma már nem csak az udvar őrzője a kutya. Sétáltatják, emberek közé viszik, más kutyák közé viszik, stb.

Erre megfelelő idegrendszerű kutya kell és megfelelő nevelés, hogy ne legyen gond.

Valóban nem kellene csak azért kutyáknak születnie, mert aranyos, mert édik a picik, és még lehetne sorolni az okokat.

2011. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!