Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az elsö kutyaovi nektek jol...

Az elsö kutyaovi nektek jol sikerült?

Figyelt kérdés
6 honapos németjuhász kutyusunkal vasárnap kezdjük a kutya ovit.nem fog neki menni a többi kutyának? kicsit tartok tölle.hogy hogyan fog viselkedni.
2009. ápr. 10. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekünk nem sikerült vmi jól, mert én egy 5 kilós kutyussal mentem, és egy pitbull nekitámadt. Remélem a te kutyáddal nem fog hasonló történni, illetve ő sem fog senkit megtámadni.
2009. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj nagyon tartok hogy valamék kutyának nekimegy de ott lessz a férjem is és ö majd megfogja . de már muszály elkezdeni.meg gondolom segit a kutyakiképzö.
2009. ápr. 10. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon jól siekrült. Bár az én kutyim nem csak az oviban kezdett el szocializálódni más kutyákkal,addigra már elég sok barátja volt,de az első ilyen barátkozós alkalomkor sem volt semmi probléma, és a többin sem szerencsére. Azóta már nem él, másfél évesen meghalt :(

Ti vittétek már azelőtt kutyák közé?Ha igen, és ott nem volt probléma,akkor az oviban sem lesz, mármint ő valószínüleg nem fog támadni.

2009. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok megvolt ma az elsö ovis napunk és az elsö 10 perc volt nehéz utánna már szinte minden rendben volt , na nem mindent csinált tökéletesen de ügyes volt nem bántam meg és mindig fogjuk vinni.
2009. ápr. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!