Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlzás lenne adni neki egy képet?

Túlzás lenne adni neki egy képet?

Figyelt kérdés

Elveszett a kiskutyánk, ma jelentkeztek a rádióból, hogy valaki megtalálta, felvettem az illetővel a kapcsolatot.

Mikor odaértem kiderült, hogy gyerekkoromból ismerem a bácsit, aki megtalálta, de nagyon rég láttam.

A jutalmat nem fogadta el, meg is siratta a kutyust, mikor elhoztam tőle. Arra gondoltam adok neki egy fényképet a kutyusról, megszerkesztem valahogy, és ráírom, hogy "Köszönjük szépen", vagy valami hasonlót.


Túlzás lenne ez, vagy ez még belefér köszönetképp?


Köszi előre is!


2011. aug. 1. 11:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne túlzás.
2011. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy szép állítható képkeretet is hozzá, és abba tedd bele! Akár közös képet is csinálhatsz magadról és a kutyról, hogy emlékezzen rá, milyen jó, hogy a kutyus visszajutott hozzátok.

Esetleg néha látogasd meg, idős, magányos lehet...

2011. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet :D
2011. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
jah, annyira azért nem öreg, mondta, hogy majd eljönne meglátogatni a kutyust, én nem mondtam, hogy persze bármikor, ha erre tetszik járni tessék becsöngetni:)
2011. aug. 1. 11:21
 5/23 A kérdező kommentje:

-nem

+meg

2011. aug. 1. 11:22
 6/23 anonim ***** válasza:
Értem, akkor egy fotó jó lesz. :)
2011. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is kedves gesztus, kereteztesd be, esetleg adhatsz valami csokit mellé.
2011. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon örülne egy közös képnek rólad meg a kutyusról. De néha elsétálhatnál arra felé a kutyussal biztos szereznél neki néhány remek pillanatot.
2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hülyeség lenne, szegénynek így is fáj, hogy nem lehet az övé a kutyus. Neked hogy esne ez fordított esetben, ha minden nap egy képet kéne nézegetned a "kutyádról", aki nem lehet a tied?

Nem szeretne másik kutyust a bácsi? Esetleg megbeszélhetnétek vele, hogy kihoznátok neki egy helyes kutyát a menhelyről. Az biztos feledtetné vele a ti kutyátokat.

2011. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Van neki 4 spicce és egy Mopsza, gyerekkoromban mindig átmentem kutyázni:) azon kívül van 4 pónija, és cicái is. Szóval van, akit szeressen.


Én már kaptam egy képet egy gazditól. Mi is találtunk kb. egy éve egy kutyát, és kaptunk képet, innen jött az ötlet. Én jó szívvel nézek a képre mindig!

2011. aug. 1. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!