Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell örökbefogadni kutyát?

Hogyan kell örökbefogadni kutyát?

Figyelt kérdés

kicsit hülye kérdés de arra értem hogy kell e fizetni érte vagy adni érte valamit vagy szoktak e... olyanok válaszát kérném aki dolgozott már menhelyen vagy fogadott már örökbe kutyát

(azt hallotam h fajtatisztáért 4000et kérnek keverékért 2000et ez ighaz lehet?)


2011. júl. 27. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én Tökölről fogadtam örökbe egy 3 hónapos kutyát, nem kellett érte fizetni, de bizony van ahol kell. Hozzáteszem: Keverék.

Szóval van, ahol kell fizetni, van ahol nem. :)

2011. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és mondjuk nem szoktak vinni csak ugy önkéntesen mondjuk egy 10kilos kutyatápot vagy ilyesmit? értitek nem kell csak mégis szokás
2011. júl. 27. 20:51
 3/19 anonim ***** válasza:
20:48-as vagyok: Odamész, megmutatják a kutyákat, elmondod milyet szeretnél, (velünk úgy volt) összezártak egy ketrecbe a kutyussal, hogy ismerkedjünk, apukám kitöltött egy papírt, megkaptuk az oltási könyvet és hozhattuk is haza :). Kb. évente egyszer jönnek ellenőrizni, legalábbis hozzánk.
2011. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szintén 20:48-as: Mi nem vittünk, sztem nem szokás, bár az adó 1%-ot azért megérdemlik :) Mi is nekik küldjük
2011. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb állatmenhely honlapján fenntvannak az örökbefogadás feltételei, valahol kérnek pénzt valahol nem.
2011. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De vihettek, ha szeretnétek :)
2011. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem szokás vinni kutyakaját, de vihették, az mindig jól jön, rengeteg fogy belőle :)
2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
beviszek egy 20 kilos tápot mire hazamegyewk elfogy:D 18 év alatt lehet örökbefogadni vagy csak felette mert akkor viszem tesómat vagy anyukámat:D
2011. júl. 27. 20:57
 9/19 anonim ***** válasza:
egyértelműen csak felnőtt (18 feletti). Lakcímkártya, személyigazolvány kötelező
2011. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

értem

akkor annyi az egész hogy bemegyek elmondom hogy ilyenolyan kutya kell odavisznek hozzá ha szimpi nekem meg én is neki aláírunk egykét papírt és vihetem is

még egy kérdés nyakörvet adnak ,,hozzá,, mert ha nem akkor tudnom kell h viszek azt is:D

2011. júl. 27. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!