Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem tudom eladni a kutyámat?

Mért nem tudom eladni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Fajtiszta 5hónapos Amerikai staffordshire terrierem van és senki nem akarja megvenni :(
2009. márc. 25. 12:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
hogy írjak privátba ha nincs neked?
2009. márc. 25. 16:24
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kedves kérdező hirdetése ez is - márpedig nagyon gyanús... - akkor én valamit vagy nem értek, vagy nagyon naív vagyok....


"Eladó egy Amerikai staffordshire kan kutya kölyök.Fehér barna foltos,szobatiszta.Vagy cserélhető csivavára,yorkshire

terriere."

2009. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen gyanús, csatlakozom az előttem szólóhoz.

És bár nekem is van 2 Am.staffom , és hát elnézve a tiedet felmerül bennem a kérdés hogy fajtiszta -e , a kutyusod. Bár nagyon édi ezekkel a fülekkel. Cukor, biztosan találnál neki gadit(ingyen) . És boccs de ha Yorkyra meg csivire lenne időd a staffra miért is nem? Én semmi pénzért nem adnám oda a kutyáimat. Mert ha az ember kutyát vállal azt is tudja hogy egy kutya nem csak ideig-óráig tart. Hanem 10-15 évig. És ha megunom vagy másik kutty kell eladom , eldobom. stb...

Ez nem helyes.

(persze ha a tied a kuttya a hirdetésben) És cserélnéd valóban. De amit leirtam azthiszem alap. Akár baba van akár nincs. Ha a kutyus most 5 hónapos , 3 hónapja van nálad kb. Vagy terhes voltál vagy már megvolt a picid amikor megvetted. Na látod ez nem volt helyes!!

2009. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
csiva és yorki kb 3x kerül ennyibe
2009. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

miért nem találom ezt a hirdetést?

a yorkis is eltűnt mire megnéztem volna :(

2009. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mért kerested volna a hírdetést?
2009. márc. 27. 10:54
 27/27 anonim ***** válasza:
VÁLSÁG VAN!!!
2009. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!