Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem tudom eladni a kutyámat?

Mért nem tudom eladni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Fajtiszta 5hónapos Amerikai staffordshire terrierem van és senki nem akarja megvenni :(
2009. márc. 25. 12:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Miért a társasházban sétáltatta valaki? Bocs, de tényleg nem értem. Idáig ezek szerint kertben élt és nem volt sétáltatva. Most ugyanakkora helyen lenne, csak mivel az egy lakás, ezért már nem szarhatja össze a helyét. A mozgásigénye eddig sem érdekelt senki. Reméljük az új gazdit már fogja!
2009. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Társasházban ahol élek ott van 2kutya pluszban.És vittem már sétáltatni is.Nem tudom mért kell leóltani mikor csak segítséget kértem.Tudom,hogy nagy mozgásigénye van ezért nem akarom őt bezárni egy kisebb lakásba
2009. márc. 25. 13:02
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de én sem értem. Eleve mért vetted meg? Gondoltad, hogy egy kisgyerek mellett annyi szabadidőd lesz, hogy egy kölyök kutyát is tudsz majd nevelni? Szerintem próbáld meg ingyen hírdetni, illetve oltási költség megtérítéssel és ivartalanítási kötelezettséggel. Így könnyebben elviszik talán mintha árulnád, és ha az ivartalanításba is belemegy a leendő gazdi nyilván családi kedvencnek szeretné. Nem bántani akarlak, de előbb kellett volna gondolkodnod, mégiscsak egy élőlényről van szó.
2009. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ingyen kéne hirdetni és ivartalanítási kötelezettséggel, mert így pillanatnyilag arra van a legtöbb esély, hogy elviszi egy szaporító és kizsigereli. Hadd lehessen egy megbecsült házi kedvenc egy kis pénzű, de legalább jó szándékú, felelősen gondolkodó gazdi mellett...
2009. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nincs törzskönyve.

Szerintem csak ivartalanítási kötelezettséggel, ingyen tudod adni. Van elég staff a fajtamentőknél is ingyen, nem hiszem, hogy valaki pénzt adna érte.

2009. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Róla van szó? Szerintem ott vagyunk, ahol tegnap a yorkinál. Biztos vagy benne, hogy ő staff? Én nem.


[link]

2009. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne a kutyus, írj privátot..

Ha tudtad hogy probléma, lehet előbb kellett volna gondoskodni új helyről, vagy meg sem veszed.

2009. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Hát ne is csodálkozz, hogy nem kell senkinek... Ez egy keverék, nincs olyan bolond aki 20 ezer forintot adna érte. Tényleg nem tűnt fel eddig hogy nem épp staffis?:) Örülj, ha valaki ingyen és bérmentve magához veszi. Ja meg mellesleg mivel 5 hónapos és te azt mondtad, hogy 3 hós babád van, ez azt jelenti, hogy alig szülted meg a babádat, máris kutyát vettetek?? Ennél nagyobb felelőtlenséget még nem hallottam. Nekem minden álmom egy kutya volt és képzeld megvártam a fiam 4. életévét, és csak utána vettem kutyát. Pedig már a terhességem előtt is kutyát szerettem volna.... Szomorú hogy ilyenek vannak. Nagyon.
2009. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondoltad, hogy ő amstaff? Van benne valamennyi, de csak nyomokban! Sajnos az emberek csak a saját hibájukon keresztül hajlandók megtanulni, hogy nem mindegy hol vesznek kutyát.
2009. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
:) Dehát nem hazudott! Valóban fajtiszta kutya! :) Kis jóindulattal Amerikai staffordshire terrier-jellegű keverék. :)
2009. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!