Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek kutyátokat?

Mivel etetitek kutyátokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Orijen 6 halas száraztáppal, azt keverem jó minőségű konzervvel, Real Naturrel vagy Preimere Pest Meat-tel, és szoktunk nekik külön főzni, nyulat, kacsát, marhát, rizzsel és répával. Emberi kajából nem kapnak, sem maradékot, semmi művackot. Nasinak sajtot, gyümit, zöldséget kapnak.
2009. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Az én 7 hónapos spánielem kajcsija:

Metrós pulykapárizsit imádja! össze szoktam keverni neki tojással, hol nyerssel, hol tojásrántottával, de van amikor naturba kapja! Ezt általában vagy reggelie, vagy vacsira!

hétvégén főzök/ sütök neki: csibe májat + rizs, pulyka darálthús + rizs, Csirke farhát, vagy a húslevesből megkapja a husit, mert mi nem esszük meg!

szoktam neki adni havonta egyszer kétszer nyers csirkehúst, de nem sokat!

De száraz tápot is kap, amikor nem vagyunk itthon meló miatt, akkor azt adok neki! profillumot, de mást is szoktunk neki venni. De bárányhusos, rizseset!

azt hiszem ennyi!

2009. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok! és Te mivel eteted a kutyusod?
2009. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

szia.

most jelenleg Select Gold kutyatáppal,de átfogok váltani Acanára és én a száraztápot összekeverem kutyakonzervvel: Premiere Best Meal.

Nekem már a tenyésztő is így szokatta kiskortától,miután elválasztotta az anyukától.Sztem ez jó módszer,és mások is így csináljál.

Ha minőségi kutyakajával akarod etetni:

Száraztáp: Orijent,Acana,Eukanuba,Hill's,Royal Canin...

Konzerv: Premiere Best Meal...

Én ezt a száraztápos-konzerves összekerőset csak ajánlani tudom.

2009. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
reggel jo minőségű száraztáp,este főtt csirke rizzsel(amit kiválogatnak és nem nagyon eszik meg).
2009. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Metrós pulykapárizsi? Kemény... "Sok" benne a tápanyag.
2009. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Acanával etetek, és maximálisan meg vagyok elégedve vele!
2009. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
A párizsisra én is rácsodálkotam. És mi az,hogy reggelire meg vacsira...?Ennyi idős korban már egyszer kellene kapnia kajcsit de valami táplálóbbat a tojásos párizsinál. Az én kutyim spec diétán van,nem ehet sok mindent, így én külön főzök neki;rizses húst-nem csirkét!-sok zöldséggel, sokszor kap húslevest tésztával, és PetBistro konzervet, mert az megmarad benne és szereti is
2009. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én a kutyámnak májat,cs.fejet,hátat szoktam fözni(ebböl regelente kap) estére meg Acana-t kap+nasi ami neki keksz,répa:D és néha kolbász darabok(nem veszek neki újat hanem azt amit mi már nem eszünk meg)Köszi a válaszokat.
2009. márc. 24. 13:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

heló!

Eddig Eukanba-t adtam nekik, de felrepültek olyan hírek, hogy a gyártó borzalmas állat kísérletekkel "tökéletesíti" a tápot. Akkor inkább én is a párizsira szavazok mint hogy ártatlan állatkákat azért kínozzanak és öljenek meg, hogy az én (és más) kutyáim a legjobb kaját kapják. Nem hiszem el, hogy másképp nem lehetne tesztelni a tápot. Amíg a gyártó fel nem hagy ezekkel a szörnyű dolgokkal ÉN TUTI NEM VESZEK A TERMÉKEIBŐL!

2009. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!