Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért éri meg nektek kutyát...

Miért éri meg nektek kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Sokszor kérdezik ezt tőlem, hogy miért éri ez az egész. Csomó pénzt költök a kajájára, játékaira, kozmetikusra, minden nap legalább 2-3 órát vele vagyok kint, bármi van, esténként nem szeretek sokáig kint maradni, hogy ne legyen egyedül, nem alszom ott másnál a kutya nélkül, stb stb. Mégis úgy érzem megéri, bár én se tudom miért. Egyszerűen csak szeretem és annyi vidámságot és szép percet okoz nekem, hogy nem tűnik soknak, az, amit én teszek érte. De nem tudom megfogalmazni, hogy miért éri meg. Nektek miért?
2011. jún. 19. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember életében a házi kedvencek tartása nem a "megéri" kategóriába tartozik. Nekem akváriumom van, az se "éri meg" legalábbis anyagilag, egyszerűen egy hobbi, és mint ilyen (mint minden más is) pénzbe kerül.

Egyébként meg a természethez való "visszatérés" egy felbecsülhetetlen érzés ebben az agyon digitalizált világban, kicsit emlékeztet rá, honnan is jöttünk.

2011. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert csak így lehet teljes az életem.
2011. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a kérdezőnek. Vele teljes az életem, de nem tudom igazán megfogalmazni, hogy miért, csak egyszerűen szeretem
2011. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutya egy csodálatos állat. Szerintem nagyon megéri kutyát tartani. Nagyon sok örömet szereznek.
2011. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan, hogy miért éri meg gyereket tartani. Végül is, ha belegondolunk, a gyerek is olyan, mint egy parazita. Kezdődik azzal, hogy 9 éve koráig élősködik az anyjában, aki emiatt egy csomót szenved. Aztán min. 18 évig, de inkább tovább (lásd: én:D) élősködik a szülein. Ilyen alapon kihalhatna az emberiség.

18/L

2011. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez idióta kérdés. Miért éri meg cigarettázni? Miért éri meg sielni? Miért éri meg horgászni? Miért éri meg nyaralni menni? A legtöbb ember (aki megteheti) nem csak arra költ, ami az életbenmaradásához feltétlen szükséges, hanem van hobbija, vágyai, rossz szokásai, amik esetenként jóval költségesebbek is lehetnek mint a kutyázás, mégsem kérdezősködünk állandóan, hogy neked ez ugyan miért éri meg!
2011. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert szeretem,és azért mert cserébe én is feltétel nélküli szeretetet kapok.
2011. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!