Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Select Gold jó minőségű táp?

A Select Gold jó minőségű táp?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az Acana oldalán megtalálod a hozzád legközelebb eső boltot. Netről is lehet rendelni sok helyről. Én innen szoktam: www.allati.com
2009. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanaz mint az Eucanuba az összetétele alapján..van amiből ez tud többet, van amiből az.
2009. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A Select Gold kutyatápot a Royal Canin gyártja, jobb ha tőlem tudjátok!

Csak a Fressnapf-nak gyártja.

2010. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A Francia bulldogunkat már ezzel etetjük! Előtte Royal Canint kapott, aztán vettünk neki "híres" Eukanubát->konkrétan ettől -már bocsánat- de a seggéből vizelt a kutya(f*sott)! 4 kg szárazeledel annyiba kerül mint a 3kg eukanuba
2010. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Select Gold nem jó. most változott meg, most még rosszabb lett, teljesen elképedtem mikor megláttam az összetevőket.

vegyél neki Orijent.

Nekem is westiem van, Orijen Redet eszik, 1 hónapra elég egy 2,5 kilós táp.

webkutya.hu oldalról rendelhetsz, ingyen házhoz szállítják.

2010. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a "jó minőségű" egy szubjekt kifejezés. Kinek mit jelent hogy jó? Aki diszkont kutyakonzervvel etet annak ez luxus minőség, de mint látod van aki szerint rossz minőségű. Amúgy felső kategóriás a Select Gold, de nem a legjobb. Ahogy előttem is írták a Royal Caninnal egyező minőségű. Úgy mondanám, hogy a prémium minőségű kutyatápok belépő szintű terméke.
2017. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!