Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyánk sokszor kell...

Ha a kutyánk sokszor kell kötve tartani az udvaron, akkor milyen talaj jó neki?

Figyelt kérdés
Ha esik jó nagy sár lesz és nem szeretném, hogy abba dagonyázzon. Mit rakjak a földre, hogy ezt is megoldjam és jó is legyen neki? Kevés nyugdíjból élek, ezért csak olcsóbb és házilag kivitelezhető megoldás jöhet szóba.
2009. márc. 14. 20:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
55%
Az anyósom Szabolcs megyében él, egyedül. Ő 70 éves nyugdíjas, de soha nem kötné meg a kutyákat. Építtetett a fiúkkal kenelt a két bernáthegyinek. Ha a kapu nyitva van, akkor a "medvék" szépen mennek a helyükre, utána megint kijöhetnek. Nincs velük gond. Van egy 10*10m-es saját kis udvaruk, ahol van fa (árnyék) kutyaház, fű és fapadlós rész is. Na ő felelős kutyatartó, nem úgy mint te!!!!
2009. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Nézzetek szét a világban, hogy hány kutyát tartanak lakásban és megkötve. Egykutya. Mind-mind tömeggyilkos, aki így tesz? Kár, hogy a törvény nem tiltja. Ha olyan nagy baj lenne, tiltaná mind a megkötést, mint a lakásban tartást.Nekem senki ne mondja azt, hogy egy szőnyeg nagyságú helyen jó a kutyának a lakásban és arra kényszerítve, hogy egy emberrel legyen egy ágyba.....hányás....
2009. márc. 18. 15:37
 33/44 anonim ***** válasza:
55%
Te fogyatékos vagy öcsém? Nem érted, hogy a lakásból az ember naponta háromszor kiviszi sétálni, játszani? Ócska parasztok, elvárjátok a kutyától, hogy vigyázzon a házra, meg az életetekre, cserébe egy láncon rohad egész életében. Remélem nemsokára meghalsz.
2009. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Ó, igen. Mennyire jó a kutyának, hogy 3x 3/4 órát lent van. Es a nap többi része? Vagy a sarokba fekszik, vagy az "ember" ágyába. Hűdejó. Talán még a fiú kutya a feleségbe is ürít, nem a lánykutyába éjszakánta......

aki meg naponta 3x több órát megy le a kutyával, az egy szánalmas életet élő, mert annyi ideje van, hogy a kutyáján kívül a kutyának sem kell.............

2009. márc. 18. 19:52
 35/44 anonim ***** válasza:
55%

Hát én még ilyen primitív kommentet nem olvastam!

A "tisztelt" gyökér kisnyugdíjas tovább kamuzik!

2009. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező!!! A kommentjeidhez nem lehet hozzászólni, mert teljesen kiverte a biztosítékot! Miért vannak ilyen gondolkodású "emberek" a földön.........
2009. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
55%

Össze vissza hazudozol "kérdező" !

"A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ebbe nincs benne, hogy nem lehet kötve tartani? A kutya 16 éves. Se közel se távol kutyasuli. Kis falubab lakunk.

A komment megírásának időpontja: 03-15 19:55"


Utána pedig, hogy 13 éves a kutyád.

Remélem nincs is kutyád.

2009. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
az én kutyám is panelben van és azon a "15 m2-en".az a furcsi h mi reggel fél órás sétával kezdünk,aztán alszik délig. 1kor levisszük, megyünk az erdőbe.játszik a többi kutyával.1,5 óra múlva hazajövünk.alszik úgy 6-7-ig.7kor levisszük és megyünk a parkba hogy játszon megintcsak a többi kutyával.jah és nem említettem nem padlócirkálóm van, hanem egy 7hóhapos staffordshire terrierem. és nem agresszív, mivel jól szocializált kutya. póráz nélkül már szinte akármikor visszahívható.büszke is vagyok rá.szerintem egy panel kutyának azért jobb mert többet van vele foglalkozva, hiszen mindig a gazdi közelében van. csak kíváncsi vagyok hogy te honnan tudod, hogy a te kutyád jobban érzi magát mint az egyém?! szerintem egyértelmű....jah és mi is vidéken lakunk.ide illik az "amilyen a mosdó, olyan a törölköző" mondás is.amilyen okosan 'nevelted' a kutyád, gondolom most olyan megoldást fogsz találni a problémádra.
2009. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

mi a kutyát nem csak arra " használjuk" hogy otthont őrizzen. szerintem elég emberségesen bánunk vele és mégis nem visszük túlzásba. a kutyát megkötjük, a farkast is megkötnéd hogy a házat őrizze??? az az érdekes hogy csak az a jó amit te gondolsz, nem tudsz egy kicsit felülemelkedni ezen és elgondolkozni a dolgokon.pl hogy ha te állat lennél mit szeretnél?? lehet gyerekesen hangzik, de édemes ilyeneken filózgatni. nem gondolod hogy rendkívül buta és egyben önző ember vagy? nem tudom miért kell általánosítani minden panelban lakót h a kutyájával alszik.én egyszer sem engedtem fel az ágyra.

kíváncsi vagyok a kutyád oltatva volt-e, vagy arra hivatkozol hogy keverék és azt nem kell?? vagy faluban sem kell?? mert ezeket a variációkat már hallottam. nem lehetsz túl művelt sem, a szóhasználatodból minden kiderül, és értelmesen , kultúrált ember módjára sem tudsz válaszolni.én csak 20 éves vagyok, de úgy érzem hogy inteligensebb vagyok nálad már abból kifolyólag is, hogy a probléma megoldását nem láccal kezdném, hanem a nevelésben. hopsz...felbosszantottalak??

várom szókincs szegény válszodat


u.i.:a többiek is azért vannak felháborodva mert már ugyanis nem igazán 'divat' a kutyák megkötése.empátia...ennyiről szól az egész.már előre tudom mire fogsz leginkább kitérni a válaszodban, ha mersz visszaírni.

2009. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
éjszakánta...:) vicces
2009. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!