Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyánk sokszor kell...

Ha a kutyánk sokszor kell kötve tartani az udvaron, akkor milyen talaj jó neki?

Figyelt kérdés
Ha esik jó nagy sár lesz és nem szeretném, hogy abba dagonyázzon. Mit rakjak a földre, hogy ezt is megoldjam és jó is legyen neki? Kevés nyugdíjból élek, ezért csak olcsóbb és házilag kivitelezhető megoldás jöhet szóba.
2009. márc. 14. 20:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%
Jó vastag gyep,fű.
2009. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
64%
Szörnyű a kutyának ha meg van kötve,minek ő neked?
2009. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
71%

Nincs kerités az udvaron? Akkor csináltass,és engedd szabadon a kutyát! A kutyát láncra verni állatkinzás!!!

Ha nem lehet mindig szabadon,akkor kennelt kell neki épiteni! Az egy keritéssel körbekeritett terület,kutyaházzal ellátva! Nézz utána a neten,hogy kell kutyát tartani! Biztos nem azt fogod találni,hogy "végy egy láncot és kösd rá a kutyát"

2009. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
59%

Neked milyen talaj lenne megfelelő, ha láncon tartanának?

Egyébként úgy vagy te kisnyugdíjas, mint én agysebész.

(tipikus kamu)

2009. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
csinálj/csináltass neki egy kennelt jó vastag fűvel legyen kipárnázva és egy kutyaházat rakjatok be neki mindenképpen a ház árnyékban legyen
2009. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem olcsóbb egy risztó, mint egy kutya? Minek tartod ha láncon lesz az élete java részében? A láncon csak ugat ha jön valaki, megharapni úgyse tudja, egy riasztó meg hangosabb és enni sem kér. Egy kutyaházat összedobni meg nem túl bonyolult és nem drága. Ha Európa értelmesebb felében élnénk, már börtönben lennél.
2009. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Voltatok már vidéken? Biztos a kutyák, ha nagy jövés-menés van az udvaroton, akkor hagyják szabadon kószálni, hadd szökjön ki és hadd ijesztegessen másokat. aha...hát persze..kétlem, bár biztos, az a helyes, hogy a kószáló kutyák csecsemőket tépnek szét....ez a jobb, igen....Nem minden kutyatipus édesaranyosnyugodtság, de ti ezt nem tudhatjátok butuskáim. Máskor, ha kérdezek hasznos válszokat várok, nem pedig primtív ócsároló semmihez nem értő és "semmirenemkellő" BEUGATÁSOKAT! Nyissátok ki a szemetek! Minek lenne a boltba kutyalánc, ha ne lehetne használni, hogy biztonságos legyen, hogy ha nem vagyok itthon?????? Aki németjuhászt és egyéb nagytestűt tart másfélszobás panellba, az jobb?! aha, kétlem!! meg az is jobb, hogy ha megharap valakit? kétlem...ez az oldal arra való, hogy ha kérdezek valamit és valaki tud, akkor válaszoljon, nem vélemény nyílvánításra, aminek semmi haszna.....a válsz mi a kérdésemre? ja azt nem tudtátok.......
2009. márc. 15. 10:31
 8/44 anonim ***** válasza:
63%
mondjuk rakd egy nagyobb térkőre vagy térlára. nem a régi hanem az újfajtára, ami között a víz lecsoroghat.
2009. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, nem ide akartam
2009. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy a boltban lehet kapni kutyaláncot, de az állatvédelmi törvény szerint kutyát láncon tartani nem lehet.

Voltam már vidéken, több barátom is él ott és mindegyiknél kennelben vannak a kutyák. Ha nyitva van a nagykapu, akkor be lesznek csukva egy nagy kennelbe, homokos padlóval, kutyaházzal.

Nem tudom, hogy azért mert "vidék" miért ne lehetne ezt a hatalmas problémát rendesen megoldani.

2009. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!