Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most váltottam tápot. A régit...

Most váltottam tápot. A régit felcseréltem a Royalra! Nincs is gond, mert megeszik, de nagyon sokat kakkantanak tőle! Ez miért van? Talán nem jó nekik ez a táp?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 08:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A házikedvenceknek egészen pontosan ugyanolyan emésztőrendszere van,mint a kiállításokra hurcolt csodakutyáknak.

Azért etetik a RC-t sokan(de itt mondhatunk a Hill's-től kezdve a Eukanubáig bármilyen "szuperprémium"tápot),mert jó a reklámja,szép csomagolásban kapod és kapsz hozzá sokszor "ajándékot",amit az árban többszörösen megfizetsz.Na meg divatos,lehet a kiállításon dicsekedni,hogy az én kutyám a méregdrága X fajta tápot eszi.

Az meg nem sokat jelent,hogy szép tőle a kutya,ismerek nem egy gyönyörű szőrzetű és szuper kondiban lévő kutyát,aki olcsó "sarki bolti"tápon meg konyhai maradékon él egész életében,és pont úgy néz ki,mint egy kiállítási kutya.

Én tényleg végig etettem az egész "szuperprémium"csúfnéven emlegetett tápválasztékot,de jobban bejön az olcsó,nem reklámozott középkategóriás táp,és meglepetésemre összetételben sem nagyon tér el a drágáktól.

2011. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!