Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most váltottam tápot. A régit...

Most váltottam tápot. A régit felcseréltem a Royalra! Nincs is gond, mert megeszik, de nagyon sokat kakkantanak tőle! Ez miért van? Talán nem jó nekik ez a táp?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert nem emésztik jól.

Miért váltottál?Szerintem nézz másfajta tápot,ennyi pénzért van jobb is.Egyébként nálunk a középkategóriás táp jobban bevált,mint az összes agyonreklámozott szuperprémium csoda.

2011. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azért váltottam tápot,mert a régifajta ilyen gagyibb volt.

Nem tudnál akkor valami másfajtát ajánlani?

2011. ápr. 29. 08:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Fokozatosan váltottad a tápot?
2011. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A táp változtatást fokozatosan kell megtenni. Kutyafüggő, de min. 1 hét alatt kell odáig eljutni, hogy a következő héten már csak az újat kapja.


A R.C. nekem sem vált be, mert amikor elhoztuk a kutyát a tenyésztőtől ilyen kaptunk mi is és roppan módon csodálkoztam, hogy egy ekkor kutyinak, hogy lehet ilyen mennyiségű mellékterméke.

Tehát az emészthetőség is lemérhető a végeredmények mint fentett írták.


Ebben az árkategóriában sok jó táp van: én Acana Grasslandel etetek (minden méret,minden életkor így ha beválik akár élethosszig megfelel!) de jó minőségűnek tartják ismerősök a Belcandót is.

Alaposan nézz utána!

2011. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm!Máskülönben tripla annyit kakálnak mint egyébként...és hihetetlen mennyiséget.Elcsodálkozom,hogy ilyen kiskutyákból,hogy jöhet ki ennyi cucc.
2011. ápr. 29. 08:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyit adsz nekik? Mert ha ugyanannyit, mint a rossz tápból, akkor az nagyon sok! Sokkal kisebb a normális adagjuk a minőségi tápokból, nézd meg az adagolást. Általában pont, hogy kevesebbet szoktak kakilni, ha jobb tápot kapnak.
2011. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na most ne kezdjük el taglalni,hogy a RC mennyire jó minőségű.Az árhoz képest túl sok a gabona és kevés a hús,ráadásul szóját és származékait is tartalmaz.

Itt megtaláljátok az összetétel részletes elemzését:

[link]

Bal oldalt alul az "Index"menüpontban vannak betűrendben a tápok.Érdemes elolvasni,mit ír a RC-ról.

2011. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem hús van benne,hanem húsliszt,ami sokkal gyengébb minőségű összetevő,és van benne kukoricaglutén,ami szintén nem kéne,sok kutya allergiás rá.
2011. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért azzal a vacak Royallal elég sokan etetnek és nem házikedvenceket.

Erős a táp , sokat adsz. Ez lehet az oka a sok végterméknek. Az is előfordulhat, nem jön be a kutyának. Meg kell találni a kutyának megfelelő tápot.

2011. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokáig kísérleteztem az Acanával mielőtt visszatértem az RC fajtatápjára. Szerintem ez tökre egyed, meg emésztés függő. Nálunk az Acanától volt folyamatos sárgás puha széklet két hónapon át, a Royaltól meg szép fekete van. Pedig szerintem sem jó az összetétele, ezért is váltottam, de valahogy a kutyának mégis bejön.
2011. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!