Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házban lakó kutyások! Hogy...

Házban lakó kutyások! Hogy jöttök ki a többi kutyással és nem kutyásokkal, akik a házban laknak vagy a környéken?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolatotok? Viszitek együtt sétálni a kutyát? Van/volt konfliktus szomszédokkal, akiknek nincs kutyája?
2011. ápr. 13. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kutyám kedvéért spanolok a többi kutyással, hogy jól érezze magát. A házban lakók közül mindig is voltak kutya ellenes öregek, letojom, biztos ez mindenhol így van. Bár mióta az egyik szomszéd látványosan imádja a kutyámat , azóta azok az öregek is úgy tesznek mintha ők is:))))).
2011. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi a város szélén lakunk családi házban, 2 kutyussal. Velünk szemben van az autóút, aztán azon túl az erdő, elég forgalmas hely. Az utcában szoktam sétáltatni a kutyáimat, meg néha az erdőben is. Nemigazán van baj a szomszédokkal, meg úgy senkivel sem, mindenki szereti a kutyáimat, az aussie-ra mindenki mondja hogy milyen szép meg minden, a bullterrier x német dog keveréktől meg eléggé félnek, de csak páran, a normálisabbak őt is szeretik simizni, mert igazából nagyon kedves kutya :)Az erdőben szoktam találkozni egy másik kutyasétáltatós gazdival, vele néha szoktunk együtt sétálni amikor találkozunk.
2011. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szintén panel, nekem van a lépcsőházba egyedül kutyám. :) Kutyásokkal nincs nagy gond, azt leszámítva, hogy a többség póráz nélkül sétál a kutyákkal és mindig jönnek ugatni a kutyámnak. Meg nem szedik fel a kakit. És én aki pórázzal viszem, természetesen a fűbe megyek a kutyával és bele szoktam lépni a kakiba. De ezen már túl vagyok, nem érdekel... Nekem a bajom a szomszéd idős nénikkel van, akik annyira unatkoznak, hogy nincs jobb elfoglaltságuk, mint engem cseszegetni. Mellettünk lévő néni, aki takarítja is a lépcsőházat közölte, hogyha a kutya nagyobb lesz mennie kell, összevesztem vele. Aztán azt mondta, hogyha a lépcsőházba meglátja a kutya szőrt a kutyámnak mennie kell (akkor nem tudom minek fizetünk neki havi ezer forintot takarításra), hát megint összebalhéztam vele. Aztán még egyszer-kétszer beszólogatott és mostanába nem balhézik. A másik kedvencem a szomszéd lépcsőházból szintén egy öreglány. Levittem a kutyámat sétálni, leguggolt pisilni, ő meg odaszólt, hogy jó lenne, ha összeszedném a kakit, mert, hogy gondolom, hogy ott hagyom. Aztán mondtam neki, hogy csak pisilt, de jöjjön ide és nézze meg, ha nem hiszi el, erre bement a lépcsőházba. És ez azért bosszant, mert mindig összeszedem a kakit.
2011. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is panelban tartom a kutyám. Az itt lakók egy részének is van kutyája, ők imádják az enyémet, a többi ember vagy közömbös vagy kicsit fél (a Goldenemtől, mivel elég nagy :D ) vagy kifejezetten örül neki.

Szerintem nem a kutyásokkal szokott gond lenni, hanem a nemkutyásokkal. Ők egyszerűen nem képesek tolerálni más kutyáját, akármilyen gazdi is vagy. Felszedheted a kakit, viheted szépen pórázon, szájkosárban, fürdetheted stb, belül akkor is fortyogni fognak

2012. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak véletlenül elküldtem. Szóval nem érdemes szerintem a szívedre venni, amiket mondanak. Én azért vissza szoktam szólni, hogy vegye már észre saját magát.
2012. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!