Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy 9 hónapos...

Most kaptam egy 9 hónapos arany retriver kutyust, elég csintalan és nagyon ugrál. Hogyan nevelhetném meg? Vagy már késő?

Figyelt kérdés
Ay állatorvos szerint, még kölyök, és majd megkomolyodik. Igaz ez? Az ül patancsot ismeri ( leül 2 másodpercre) illetve visszahozza a labdát.
2009. febr. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kutyanevelésben jártas, akkor érdemes elmenni egy kutyasuliba és egy alap engedelmességi tanfolyamot elvégezni. A kutya is tanul valamit, de leginkább te fogsz tanulni, megtanulhatod hogyan neveld a kutyádat, hogyan óvd meg, hogy lehet az együttélésetek mindkettőtök számára a legharmónikusabb.

A 9 hónapos még tényleg kamasz van idő nevelni.

2009. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legnehezebb korban került hozzád, de soha nem késő.
2009. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ajánlom, hogy olvasd el Jan Fennel könyveit, nagyon hasznosak, ő pont ilyen kutyákkal foglalkozik!
2009. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ha rád ugrik fordits neki hátat ha hazaérsz ne ő legyen az első akivel foglalkozol hanem várj 5-percet
2010. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!