Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány a kiskutyám?

Miért hány a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Ma 5 hónapos a német juhászom mindent ugyan ugy csinálunk mindennap 3x kapott enni fött kaját. és tegnap délben kihányta de utánna már nem hányt . ma reggel is hányt azota nem adtam neki csak vagy 10 szem tápot.nincs olyan rossz kedve de nincs is olyan kedve mint szokott.
2009. febr. 22. 13:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és kétféle vitamint szed az eggyik csonterösitö a másik táplálék kiegészitö.
2009. febr. 22. 13:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen csonterősítőt kap és mennyit? Mert a kalcium túladagolás egyik tünete éppen az étvágytalanság és hányás. Ha csontos húst kap, akkor én nem biztos, hogy adnék mellé plusz csonterősítőt. A kutya szervezete sokkal jobban tud védekezni a relatív kalcium hiány, mint a többlet ellen. Ajánlom a lenti linken olvasható írást a nagytestű kutyafajták helyes kölyökkori táplálásáról.


[link]

2009. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
SZIA. VETMED.cal-d phos. és a másik pet-hos canin.ezt a kettöt.
2009. febr. 22. 14:09
 4/8 A kérdező kommentje:
tészta és rizst eszik összekeverve és junior kutyakonzerv. ezt eszi miota megvettük 8 hetes korátol.
2009. febr. 22. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem értek hozzá, de én kiskutyám is sokat hányt/ment a hasa, mikor elhoztuk a családjától, és házikoszton + kutyakaján élt egy darabig. Utána elvittük orvoshoz, aki megvizsgálta, és valami problémát talált az emésztésében, azóta csak száraz tápot kap, semmi zsíros, semmi házi kaja, plusz néha gyümölcs. És azóta nem is hányt, nem ment a hasa, csak ha tudtuk, hogy pl megevett egy verebet :) Szegénynek elég egyhangú étrendje van, de inkább, mint még betegebb legyen.

Ma már 10 éves és még mindig ugrál, pörög, bár hamarabb fárad. Remélem a ti kutyusotok is meggyógyul, rájössztök mi a baja :)

2009. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A két kiegészítő árából már tudnátok venni egy normálisabb tápot is, az mellé semmi nem kellene. De legalább a konzerv helyett vegyél pl. csirke farhátat, vagy valami más húsfélét. Ha most elrontasz valamit egész életében issza a levét szegény.
2009. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A mi kutyánk is a magokhoz van szokva, de ha adok neki házi kosztot, előfordul, hogy kihányja)
2009. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazán kedvesek vagytok. este fél 9 van már sokkal jobban van játszik ugrál . ugyhogy remélem átment rajta.
2009. febr. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!