Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim tegnap és tegnapelőtt...

A yorkim tegnap és tegnapelőtt is sárga színű folyadékot hányt, tegnap fulladásos rohama is volt hányás után. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tudom állatorvoshoz kellene fordulnom, azt is fogom tenni de most egyszerűen lehetetlen megoldani, nem részletezném miért.

Jelenleg jól van a törpém, ma evett és a tegnapi hányás után is evett, de nem tudom mi okozhatta a rosszullétet nála és aggódom érte.

Kérlek segítsetek!


2011. febr. 14. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A gond az, hogy úgy vállalsz állatot, hogy nem tudod megoldani az állatorvost, ha baj van. Engem nem érdekelnek a részletek, ha az állat beteg, mindenáron segítesz rajta. Vagy nem tartasz állatot. Ennyi.
2011. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én kiskutyáim akkor hánytak sárgás habot, ha valami gond volt a torkukkal. Pl. megfáztak, vagy torokgyulladás.

Nem túl nagy a baj, könnyen gyógyítható, de azért feltétlenül vidd el dokihoz, mert nem tudni mennyire súlyos, akár szövödményei is lehetnek.

2011. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Anyósomék 5 hitel mellé vették fel a hatodikat, hogy orvoshoz tudják vinni a kutyát. Ezért ez számomra is elfogadhatatlan.

Egyébként a fulladásos roham nagyon nem oké, a hányás még elmegy. Tényleg orvoshoz kéne vinni

2011. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy orvoshoz kell vinni, irtam, hogy ezen a héten elviszem!!!! Szóval nem kell olyanokat pötyögni, ami fölösleges.

Arra gondoltam én is, hogy talán megfázhatott... Na mindegy, megoldom magam a problémát.

2011. febr. 14. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Ezen a héten? Amikor Te gyerekkorodban beteg voltál, anyukád azt mondta, hogy 4-5 nap múlva elviszlek orvoshoz?

Nagyon sok minden miatt hányhat a kutyád, de megfázástól biztosan nem.

Miért nem tudod elvinni? Vegyél ki szabit, lógj a suliból, kérj kölcsön pénzt.

Ha nem vagy hajlandó áldozatot hozni, és esetleg elpusztulna a kutyád, akkor jusson eszedbe, hogy mi szóltunk.

2011. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt már egy másik kérdéshez is leírtam.Egy állatot nem úgy kell kezelni,hogy "majd a héten elviszem.." Ha baja van,AZONNAL ORVOS!..és lehet mentegetőzni,hogy most jelenleg nincs rá keret.Amikor az én kutyusomnak méhgyulladása volt,azonnal futottam kölcsönkérni( 3 embernél jártam ,mire az egyik tudott adni),és rögtön utána diákmunkát vállaltam,hogy visszatudjam neki fizetni!Mi lenne ha beteglennél,és anyukád azt mondaná,hogy jolvan kislányom majd a héten elviszlek orvoshoz valamelyik nap,reméljük addig nem halsz bele...gondolom néznél egy nagyot.Hetente tegyél félre egy 200 ast,és gyűjtögesd! Aztán ha baja van a kutyának,akkor az összegyűjtött pénzt elő lehet szedni!Én így csinálom,és már összegyűlt 45 ezer ft-om.Bármi gond lenne, hozzá tudok nyúlni,ennyi. gratulálok..mindegy azért vidd el mihamarabb ,mert akár súlyosabb is lehet a probléma mint egy kis torokgyulladás.
2011. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elviszem, már mondtam!!!! Ennyi. Erről a dologról le lehet szállni, ha semmi normálisat nem tudtok írni.

Nem a pénzről van szó, de ide nem írom ki, hogy miért nem tudom ma elvinni dokihoz.

2011. febr. 14. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de idáig csak normális válaszokat kaptál.


Mi nem tudhatjuk, hogy mi baja a kutyádnak.

A hányás lehet vírus, vagy egyszerű gyomorrontás miatt, az viszont nem jár fulladással.

Az nem lehet, hogy csak fulladásnak gondoltad azt, amikor hányás előtt öklendezni kezdett?


A fulladás lehet epilepsziás roham is, de az meg nem szokott hányással járni.


Ennél többet mi nem tudunk segíteni, csak állatorvos.

2011. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Epilepsziás roham bevezetője is lehet hányás, az én tacskóm néha szokott hányni roham előtt, bár mióta gyógyszere van ritkák a rohamok.És persze bármilyen vírusfertőzés.Csak ki ne száradjon, míg orvoshoz jutottok!
2011. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!