Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. héttől érzem mocorogni a...

18. héttől érzem mocorogni a pocilakót változó intenzitással. Tegnapelőtt alig jelzett. Tegnap du. Estig mozgolódott. Most megint semmi. Kívülről nem igazán érzem. Ugye ez nem gond? (19+5)

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Egyáltalán nem gond mert még csak 19+5 hetes vagy.Majd később sokkal többet fogod érezni hogy mozog a babó!És kivülről is látható,érezhető lesz!Kellemes babavárást.


39 hetes km

2009. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A babáknak is van lusta és aktív napjuk. Vagy esetleg te vagy túl elfoglalt és nem veszed észre.
2009. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Mikor a lányomat vártam és esős napok voltak, volt olyan nap, hogy egyszer mozdult meg este és kész hiába ébresztgettem. Egyébként azóta is ilyen álomszuszék ha esik az eső.

Meg ahogy előttem írták, lehet, ha nagyon belefeletkezel vaamibe, akkor észre sem veszed, hogy mozog. Hamarosan, már minden egyes mozdulatát érezni fogod, még akkor is ha takarítasz! :))

2009. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!