Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen ember az...

Szerintetek milyen ember az aki pillanatnyi érzelmi fellángolásból megvesz egy német juhász kiskutyát kiszakítja a családjából hazaviszi majd két nap után átgondolja és rájön, hogy inkább mégsem kell neki és elajándékozza inkább?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Segíts neki szerintem is,mert őt nem hiszem hogy nagyon érdekelné a kutya további sorsa.De tényleg "jobb" hogy most teszi ezt vele mint majd 1-2 év múlva.
2011. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek sajnos... Az én egyik barátnőm, aki szintén nagy állatbarátnak tartja magát, vett egy Westiet. 1 hónapot volt vele a kutya, mire rájött, hogy nem csak móka és kacagás, sétáltatni kell, bepisil, rágcsál, stb, és lepasszolta a nagyanyjának falura, mert állítólag ott jobb dolga lesz a kutyának, mert kint lehet a kertben. Na képzelheted, szegény kutyának milyen rossz, 1 hónap után elválni a gazditól( egy hónap alatt, azért már megszeret rendesen egy kutya egy embert). Most meg ki van cseszve egy udvarra, soha nem viszik sétálni, mert hát minek, udvaron van. Az egész telet kint töltötte... egy kölyök Westie... Vannak ilyenek, egy szó van rá: felelőtlenség!!
2011. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szegény kutyus:( nagyon sajnálom. találtam neki gazdit ennél sokkal jobb helyet:) köszönöm a válaszokat
2011. jan. 25. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!