Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném ezt kutyát!

Szeretném ezt kutyát!

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék 1 ingyen elvihető kutyát és az expressz.hu-n láttam hirdetést.A keverék kutya tacsko-bernipásztor keresztezése.De a feje rotweileres.Anyu tudta nélkül sok kutyásnak irtam hogy érdeklődnék kutyáik iránt de vissza kellet nyáron mondani. Anyukámat hogy vehetem rá hogy megengedje nekem ezt kutyát.??????remélem válaszolok sokak irnak jót bocsi ha nem érthető igyse az irásom bocsika.


2011. jan. 2. 16:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Dehát az évek múlva lesz, mire anyud megengedi! Hiába tesznek félre neked kölyköt!
2011. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
csakitti ha menhelyes ötleted beválik akkor fél év vagy 1 év után anyu megengedi kutyát és itt van aki ismeri vahúr ajkásokat.
2011. jan. 6. 19:05
 33/41 anonim ***** válasza:

Nem bíííírom.. a felét nem értem és ráadásul te is értetlen vagy...


Ha anyud nem akar kutyát, mert nincs pénz rá, akkor miért akarod még jobban megnehezíteni a helyzeteteket?

Nem kell félrerakatni kutyát, ugyanis nézd a másik oldalt is. Születtek kiskutyák, örül, hogy végre valaki elviszi (jelen esetben te bejelented, hogy kell neked) erre vissza mondja az illető, mert kiderül, hogy nem kell neki.

Biztos marhára örülhettek neked...


ne szórakozz mással, törődj bele, hogy nem lehet és ennyi.

Vagy ha annyira akarod, akkor menj el dolgozni, és tartsd el TE a kutyát. De akkor is inkább azt a pénzt megosztanám a családommal ha rossz helyzetben lennék, és nem hoznék oda még egy éhes szájat, akinek bármikor lehet valami baja, amiért busás összeget kér a orvos. És akkor megint ott vagy ahol a part szakad, csak max. lejjebb... Miért kell ezt erőltetni?


Fogadd el...


Barátnőm is akart kutyát magának, a szülei nem engedték, erre a nagyszülei megengedték, hogy nála tartson kutyát. Végeredmény? Egy elkényeztetett, agresszív kutya, akit el kellett altatni emiatt...


Erre se embernek, se állatnak nincs szüksége.

2011. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
ez jogosan érthetetlen az irásom köszi 18 válaszolonak csakitti:a kutyasétáltatás golden retriever tanitása nem jött be csaj irt.
2011. jan. 6. 19:43
 35/41 A kérdező kommentje:
előző válaszolo:Úrkúti nőnek megmondtam hogy segitek hirdetni vagy menhelyre vigye őket, segitek neki elajándékozni és 1 meg tartanak (dolgozni fogok diákmunkaként és pénzt kutyára költöm lehet normális felszerelésem)tanulok a leckéiktekből nyugi lányok nem fogom rosszat csinálni ki probálom kedves Kitti menhelyes és nem tudom ki diákmunkás ötletét ha sikerül plusszpénzünk lesz kutyára mindenre lesz pénz ami van is több lesz.
2011. jan. 6. 19:48
 36/41 anonim ***** válasza:

Na látod, segíts magadon isten is megsegít.

Ha anyud látja, hogy te fogod gondozni és eltartani a kutyát, akkor biztos megengedi neked, hiszen nem az ő zsebéből veszed ki a pénzt.


Én is 4 kutyát tartok el itthon, viszont vannak macskák,csincsillák, papagáj és halak, amit az egész család tart el.


A kutyák teljes felelősséggel az enyémek.

Hidd el, nekem sem lenne ennyi, ha nem lenne rá keret.

2011. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Másik témában csakitti ötlete menhelyre fél év 1 év után anyu megengedi ha látja menhelyre megyek. Vagy kuytasétáltatást házimunkát amihez értek szorolapot csináljak aki ez adta az 5-10 ezret kereset. nekünk 2 kutyánk volt de akváriumi halak is
2011. jan. 6. 19:54
 38/41 anonim válasza:
Elkezdtem olvasni az irományaidat,és ez borzalmas!!!!Nem fogyatékos vagy te igazából?
2011. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
hát te fiam te tényleg beteg vagy. először azt hittem süket a gyerek mert azok szoktak ilyen búzi stilusban írni :D de rájöttem hogy szimplán fogyatékos a forma :D nem baj fiam tanulj meg fogalmazni hanyadikos vagy ? 2.os? azok írnak így basszod...
2011. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de rájöttem sok mindenre.
2011. okt. 24. 14:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!