Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném ezt kutyát!

Szeretném ezt kutyát!

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék 1 ingyen elvihető kutyát és az expressz.hu-n láttam hirdetést.A keverék kutya tacsko-bernipásztor keresztezése.De a feje rotweileres.Anyu tudta nélkül sok kutyásnak irtam hogy érdeklődnék kutyáik iránt de vissza kellet nyáron mondani. Anyukámat hogy vehetem rá hogy megengedje nekem ezt kutyát.??????remélem válaszolok sokak irnak jót bocsi ha nem érthető igyse az irásom bocsika.


2011. jan. 2. 16:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nem tom.. de bírom a fogalmazását a srácnak! :D
2011. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
előző válaszolo köszi szépen :O :S :$ igaz sok válaszolot kérdésre várok választ tőlük
2011. jan. 3. 20:02
 23/41 anonim ***** válasza:
55%

tamash válasza:


Nézd, ha anyád nem enged haza egy kutyát sem, törődjél bele. Én sem engednék szívbeteg embernek kutyát tartani.


mert egy szívbetegnek mért ne lehetne kutyája?

Nem fogyatékos....csak beteg..!

Nem tudom mit kell így lenézni szerencsétlent...

2011. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
igy van előz jól mondja fogyatékosok rosszabakt nekik általában nincsenek állataik megölik őket az enyém meg engedi csak jobb kifgoása nincsen
2011. jan. 5. 12:43
 25/41 A kérdező kommentje:
Ez a nő ismeri családomat és nővéremet. Tudja gazdi hogy rotis feje tacsko bernipásztort keverék fajtiszta szüleit is ismeri tacskot és bernipásztort.
2011. jan. 5. 13:01
 26/41 anonim ***** válasza:
Mond hoyg te gondozod majd és hogy értelmes állat
2011. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 cili cica ***** válasza:
vagy mond h oszttársad vagy barátnőd kutyája elutazik a barátod és neked kell rá vigyáznod
2011. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
menhelyi kutyákrol akiket kinéztem lemondok,mert van 2 kölyök keverék jelöltem 1 tacsi bernipásztor és 1 németjuhász husky keverék. Az egyik helybéli a másik úrkúti házhoz hozza.Félek tacsi keverékes nő megmondja nővéremnek hogy akrunk e kutyát és lebukok.sajnos előző 2 válaszolo:upsz szar az ügy anyu nem veszi be ezt csajomnak 2 cicája van és 0 kutya. Azt mondaná anyu hogy mond vissza és vigyázzon más kutyára.
2011. jan. 6. 18:14
 29/41 anonim ***** válasza:

És ha ez az új nem mondja el az anyádnak? Akkor nem fogja észrevenni, hogy hazavittél egy kutyát? Figyi neked tuti, hogy csak a szíveddel van baj?

NE VIGYÉL HAZA SEMMILYEN KUTYÁT! Anyukád nem engedi, pénzetek nincs rá, akkor meg hogyan? Minek?

Járj el menhelyre sétáltatni, éld ki magad, és menj haza anyukádnak segíteni.

2011. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
csakitti:rájöttem visszamondtam keverék kutyát amelyik nem születtek meg azok közül 1 majd félre lesz téve nekem addigra amikor anyu megengedi ami később lesz
2011. jan. 6. 18:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!