Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném ezt kutyát!

Szeretném ezt kutyát!

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék 1 ingyen elvihető kutyát és az expressz.hu-n láttam hirdetést.A keverék kutya tacsko-bernipásztor keresztezése.De a feje rotweileres.Anyu tudta nélkül sok kutyásnak irtam hogy érdeklődnék kutyáik iránt de vissza kellet nyáron mondani. Anyukámat hogy vehetem rá hogy megengedje nekem ezt kutyát.??????remélem válaszolok sokak irnak jót bocsi ha nem érthető igyse az irásom bocsika.


2011. jan. 2. 16:13
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
1.mert szeretem kutyákat 2.keverék fajtiszta is ugyanolyan jó. 3.egyszer a nem létező állatszőr allergiám 4.3 éves unokaöcsém a baj ha nagyobb lesz akkor lehet kutyám ő 5 lesz én 18 de előbb akarok 6.probálkoztam mindennel kutya segit a könnyen tanuljak, és szivbetegen vele foglalkozás jót tesz erősiti mozgást. Meg terápiás kutyák vannak szivbeteg emberek betegségét kezelik 24%-kal csöken valami hormon ami rossz.7.anyagiak meg vannak, nem tud elszökni hosszú az udvar (anyagiak engedik van pénzem oltásra és póráz nyakörv meg hasonlo kutyáknak ami kell.1 kutya belefér az anyagiakba de 2 nem
2011. jan. 2. 17:34
 12/41 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és 5 hónapos leszek és fiú
2011. jan. 2. 17:42
 13/41 anonim ***** válasza:

Ezeket mondd el anyukádnak, amiket ide leírtál. Hogy jót tenne a betegségednek, megvennéd saját pénzből a kutya kellékeit (nyakörvet, pórázt stb.) és, hogy nem lennél olyan egyedül.

Amúgy a betegség ellenére el tudnád látni őt? Nem ártana kivinni sétáltatni legalább heti pár alkalommal. Nem elég neki, ha csak a kertben van. Ha nincs levezetve az energiája, könnyen előfordulhat, hogy megrág dolgokat.


Amúgy mi lenne, ha inkább egy felnőtt, kisebb testű kutyát néznél magadnak menhelyről? A dolgozók biztos tudnának ajánlani neked egy olyan kutyát, ami már szocializálva van, szobatiszta, tud pórázon közlekedni stb. Így sokkal kevesebb gond lenne vele.

2011. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
különben ahol élek van 5 éves tacsi németjuhász kan keverék ingyen elvihető mert öreg gazdái meghaltak Tapi a neve és nagyszülők egyik unokája fiú és azal 1 középsuliba járok ő végzős de mamám azt visszamondta.Anyukám elvileg 3 éves unokaöcsém miadt nem engedi de szerintem mert mamám egyik volt főnők asszonya az egyik lányával és annak gyerekeivel jöttek 2010-ben és 1 pumijuk van. A tanyán 1 labrador és 1 vizsla kan aszem. Ez mese anyu szereti kutyákat vadász cukikat.Lenne időm sétáltatni melegbe hidegbe, szilveszterkor vele lenni. Anyunak emailba küldtem linket terápiárol sok kutyatervem kudrcba fulladt.Minden meg van 1 kutyának kell.
2011. jan. 2. 17:57
 15/41 anonim ***** válasza:
96%

Azt nem értem, hogy százezer éve irogatod itt, hogy ki fogsz járni menhelyre segíteni, sétáltatni, tanítani, takarítani, etetni. Miért nem kezdted el még mindig? Ha az anyukád azt látná, hogy becsületesen, elhivatottan kijársz kutyázni, minden szabadidődet ott töltöd, akkor egy idő után biztosan elhinné, hogy tudnád gondját viselni egy kutyának.


Kinéztél már két menhelyet a környéken. Tessék becsületesen kijárni, így a kutya iránti vágyad is csökken, hiszen lesz lehetőséged rendszeresen kutyázni, és segítesz is.

2011. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Csakitti nem mondod?XD elfejtettem hehe 2011 tavaszán akarok kijárni anyukám engedélye kell kimenyek választotam 2 menhely közül Ajkára megyek Inez és Linda 2 kutya jelölt de nekem kölyök kell. köszönöm mindenki válaszát.csakitti jó neved tetszik kifogok járni ugy csinálni ahogy te mondtad.
2011. jan. 2. 18:13
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

De ne a két jelölted miatt járj ki, hanem kutyázni járj ki! 16 évesen még nem mehetsz el hétvégén délután? Ne kutyáért rágd anyud fülét, hanem azért, hogy hadd járj ki kutyázni. Nagyobb az esélyed arra, hogy hétvégén elmehess nappal pár órára, mint arra, hogy az ő életébe beköltöztess egy új lakót. Ezt meg simán el tudod magyarázni anyukádnak. A kortársaid számítógépeznek, dohányoznak, buliznak, te pedig a friss levegőn szeretnél lenni kutyákkal. Biztos, hogy meg fogja engedni.


Aztán ha látja, hogy komoly a szándékod, és hóban, fagyban esőben is kijársz minden hétvégén, akkor egy fél-egy év múlva már biztos lesz abban, hogy meg lehet benned bízni és tényleg ellátnál egy kutyát.

2011. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
csakitti minden topickban olyan bölcseket irsz.Menhelyre busszal ki tudok menni Pápára is megy Ajkára is. Az Ajkaival meg egyik menhelyes elém jönne elvinne merre van.Anyukám szivbetegen egyedül nem enged el sehová se igen igaz többiek buliznak disco meg haverok ivás szivnak msn facebokoznak boltba mennek.Kutyámnak mindent megvenném. Vahúr ajka álaltmenhelynek irtam 3 levelet de nem irnak vissza. 2011 tavaszán jobb mert nem jutott eszembe hogy télen kijárjak kutyázni önkéntesnek fogadnak min kettő helyen.Semmi válasz. kitti meg fogadom tanácsaidat beszélek anyumal csak nem fog elengedni az baj szerintem megyőzni esételen.
2011. jan. 2. 19:05
 19/41 anonim ***** válasza:
Most szerintetek ez komoly? :)
2011. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Mindenki szerint igen komoly igazak
2011. jan. 2. 19:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!