Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért harapdál a kutyám?

Miért harapdál a kutyám?

Figyelt kérdés
fél éves dobermannról van szó. Kan. Amikor játszani akarunk vele, ő mindig harapdál, de nem is kicsit, hanem igen erősen. A lábunkat is kapdossa ha megyünk. Mi lehet ennek az oka? és hogy lehetne leszoktatni róla?
2010. dec. 19. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az,hogy neveletlen :D

ennyi idős kutyával már rendesen kell játszani,labdázni vele.Jó sokat és kutyasuli se ártana neki.

2010. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a 9 éves kan pumi - border collie keverékem, és már nagyon unom. Ha játszani, vagy sétálni megyünk, folyton rámugrál, és harapdálja a HASAMAT. Mit mondjak, marhára fáj. Erre most szokott rá, pár hónapja csinálja, úgyhogy erre én is kíváncsi vagyok.
2010. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ugrál rád fordíts neki hátha karba tett kézzel.Így leszokik róla,lényeg soha ne leyél vele szembe ha ugrál.
2010. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez a hátat fordítósdi nem vált be!Ha elfordultam tőle, akkor inkább seggbe harapott vagy combon csípett...

Disznók, majd kinövik. :)

2010. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!