Mit csináljak, hogy ne kaparja?
Figyelt kérdés
Kutyaház szigetelésére azt csináltuk, hogy belülre körbe 5 cm-es hungarocell lapokat raktunk. Egy ideig rendben volt minden, de néhány napja nekiállt kaparni. Most minden tele van h-golyócskákkal. Az egy dolog, hogy nem lesz olyan meleg bent, de minden tele megy, a kajája is, a vize is. Mit csináljunk?2010. dec. 17. 11:23
1/3 anonim 



válasza:





Mi is ezt csináltuk, csak annyi különbséggel, hogy a hungarocellre szögeltünk padlószőnyeget, ezzel burkoltuk be az egész házat, ólat(kis épület). A padozatra már nem jutott, ezért ott az én kutyám is szétrágta, de most hétvégén újból megcsináljuk a padozatát is. Veszek még rá szőnyeget. A falról nem tudta lerágni. Ajánlom neked is!
2/3 anonim 



válasza:





(nem a témához tartozik szorosan, de azt javaslom, h a kajája sose legyen előtte egész nap - legyenek etetési időpontok (nálunk a reggeli és az esti séta után kapják meg kajájukat))
3/3 anonim 



válasza:





Mi kintre raktuk a hungarocellt és osb lappal burkoltuk be. Pont ezért, mert tudtam,hogy ha belülről rakjuk és nem fedjük le valamivel, akkor kaparni fogja. Csak belülről meg nehéz lett volna osb lapot rakni.
Az nem rossz, amit írtak, hogy vastag padlószőnyeggel fedjétek be!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!