Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 napja a kutyám furcsán...

2 napja a kutyám furcsán viselkedik, már megőrülök tőle. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2 napja egyfolytában nyüszög (sír). A kedvenc zöld gumikacsáját viszi a szájában, be az asztal alá vagy a kosarába. Melléül, nyüszög, majd kaparni kezdi a konyhakövet vagy a párnáját. Egy percre sem szakad el a csirkétől, úgy védi mintha a gyereke volna. 3 éves kislány shi-tzu kutya, nem voltak még kölykei.

Az jutott eszembe, hátha esetleg a gyerekének gondolja, felébredt benne vmi anyai öszönszerűség és el akarja ásni. Vagy ez butaság? Már nem tudok mire gondolni.


Ugyanúgy kap enni, inni, itthon vagyunk de mégis örökké nyüszög. Az bosszant igazából, hogy nem tudom mi a baja és így segíteni sem tudok neki...


2009. jan. 21. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád álterhes, ami egy betegség és ivartalanítással gyógyítható 100%-osan. A tünetei tipikusak. Illetve nyilván hormonkezelésekkel, injekciókkal is meggyógyítható, de ennek nagy a rizikója- mind hormonálisan, mind a méhgyulladást tekintve.

BIZTOS, hogy álvemhes a kutyusod, menjetek mielőbb orvoshoz! A műtét nem fogja túlzottan megviselni, de jobb ezt választani, mint injekciókra hordani, bizonytalan végeredménnyel.

2009. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az álvemhességre tippelnék. Orvosilag kezelhető dolog, a következőkben pedig megelőzhető ivartalanítással.
2009. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, a meglepetés erejével hatott. Most bővebben belemerültem a témába és minden stimmel kivéve az emlők megnagyobbodását illetve a tejtermelést.. Ettől még lehet álvemhes?
2009. jan. 21. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ettől még lehet álvemhes és az is, az emlők megnagyobbodása nem feltétel és akár később is kijöhet.
2009. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem is álterhes.az egyik ismerősöm kutyája is az volt.akkor volt az én kutyám 2 hónapos, elég morgós volt a kicsikkel, de emiatt. sajnos nem emléxem hogy mit mondott a gazdája amikor elvitték a dokihoz,de idővel elmúlt.jah és a doki azt mondta hogy a csipogós játékokat ilyenkor mellőzze, ugyan nem tudom h miért, de ezt mondta neki.

2009. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!