Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát repülőn szállítás,...

A kutyát repülőn szállítás, hogyan működik? (Lent)

Figyelt kérdés

A hétvégén, egy angol házaspártól kapok egy Mopsz kiskutyát.

Ők jelenleg most Kamerunban vannak, a kutyussal együtt.

A házaspár elküldi nekem a kutyát, és mivel 6-7 órát lesz repülőn, szeretném megkérdezni, hogy olyankor kap enni, inni és ilyenkor hol van ő?


2010. nov. 23. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
ÚGY TUDOM, HOGY A CSOMAGTÉRBEN SZOKTAK A KUTYÁK UTAZNI. NEFÉLJ NEM FOG ÉHEN HALNI, SŐT NÉMELYIKET BE IS NYUGTATÓZZÁK AZ ÚT ELŐTT!!! DE PERSZE KETRECBEN VANNAK AZ UTAZÁS IDEJE ALATT.
2010. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül utazik a kutyus (nem a gazdáival) akkor jól mondta az első, de ha a gazdáival utazik, akkor ketrecben hozhatod magad mellett :)
2010. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ez a kérdésed, de biztos vagy ebben? Ugye ez nem az a - találtál egy hirdetést, mi szerint küldd el előre a kutya szállításának az árát, mi meg elküldjük neked Kamerunból téma?

Mert, ha igen, azt ugye tudod, hogy az kamu? Tele van az internet vele, tök így, mopsz, és Kamerunból.


KAMU! Ha még nem fizettél, nehogy fizess!

2010. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmit sem kell fizetnem, egy angol házaspár, akik Budapesten (is) laknak. A lányuk sajnos meghalt, és a kutyát nem tudják hová tenni, csak egy gazdi kell nekik a többit pedig ők intézik. :)

Az ára annyi, hogy vigyázzak rá és hogy kéthetente kell képek küldenem róla. :)

És nem hirdetés, mellettünk lakott ez a házaspár. :)

2010. nov. 23. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Okés, akkor rendicsek, de újabban divat ez a lehúzás, hogy ilyen-olyan fajtatiszta kutya, csak a repülőjegyet kell kifizetni aztán persze semmi sem jön. :)
2010. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen világban élünk sajnos :( :)
2010. nov. 23. 20:50
 7/7 anonim válasza:

Azért kíváncsi lennék arra, hogy hogyan alakult később a kérdező története (valóban volt szomszédról van-e szó), mert én éppen most botlottam bele ebbe a gyönyörűséges párocskába, és ha nem kezdek el keresgélni az osztrák oldalakon a Kamerunból való házi állat beszállítás feltételeit illetően, és nem találom meg erről a gyöngyörűséges csaló bandáról (vagy 1 személy, nem tudom) a cikket, csodálatosan belesétáltam volna a csapdájukba én is. Megjegyzem, most éppen chihuahua-kat árulnak és misszionáriusoknak adják ki magukat, akik Kamerunban vannak küldetésen.

Már jó pár levelezésen túl vagyok velük, a kutyáról több képet és rengeteg adatot (súly, belső tulajdonságok, miket tanult már meg eddig) kaptam. Ja, és telefonszámot is kapam, aminek utána néztem és ezen a számon Texas-ban árulnak bulldog-okat -.-.

Ja, amúgy ha tovább görgetném velük a story-t, megkapnám a bankszámlaszámukat, ahová a pénzt kellene küldenem, és akkor el tudnák őket kapni. Kérdés, hogy foglalkozik-e ezzel a rendőrség?


Ha valaki még olvassa ezt az oldalt: Mit kezdjek a jómadarakkal? Szívesen megmutatnám nekik az élet színét-javát...


ELADÓ CSIVAVA! VIGYÁZAT! CSALÓK ÁRULNAK NEM LÉTEZŐ KISKUTYÁKAT (JELENLEG CSIVAVÁKAT) MAGYAROKNAK (ÁLLÍTÓLAG KAMERUNBÓL) !

2011. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!