Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szállítás. Na de hogyan?...

Szállítás. Na de hogyan? Repülő/Autó? (többi lent)

Figyelt kérdés
majd nem 2000 kilométerről van szó. nem tudom, hogy melyik szállítás viselné meg jobban a kutyus? az, hogy a repülő csomagterében egyedül van a sötétben, (hangok, stb.) vagy az, ha úton van 28 órában (persze éjszakára megállnánk, az út meg kb 19 óra) ? ismerőseink kocsival szoktak menni, ugyanezen a távon. neki 2 kutyusuk van, ők nagyon jól szokták viselni. a repülőről még nem hallottam tapasztalatot.
2010. dec. 30. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rosszul tudom, de azthiszem hogy lehet a kutya a repülőn a szállítóboxba nálad.

de javitsatok ki ha nem így van.

Amugy szerintem az autós utazás rosszabb

2010. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen faja kutya? súly?
2010. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a kocsi, már csak az utazási idő miatt is.
2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi már szállítottunk kutyát repülőn semmi baja nem lessz
2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, repülővel 2000 km kb. 2-3 óra. Autóval min. 2 nap. Kényelem szempontjából inkább a repülőt javasolnám, mert az nektek és a kutyának is kevésbé megterhelő,mint autóban élni 2 napig. Lehet, hogy az ismerős kutyája bírja a kocsikázást,de lehet,hogy a tiéd rosszul viselné. Inkább legyen 2 órát sötétben,egyedül,mint 48-at szenvedjen egy zárt helyen minimális mozgási lehetőséggel.
2010. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13:18as vagyok

10 kgig szállító boxban lehet fedélzeten (de csak egy! az egész fedélzeten) veled bár ez légitársaság függő is...a felett raktér....az még semmi a sötétség stb...ha terrier és egyéb rövid orrú kutyáknál a magasság miatt légzési nehézségek léphetnek fel és gyakorlatilag megfullad...

2010. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kolbászban elfér
2010. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Én a kocsit választanám. Egyszer szállítottam a német vizslámat repülőn és nem ismertem rá leszálláskor. Kb. sokkot kapott szegény, nagyon megviselte. A rövidebb orrú kutyák pedig nem kapnak rendesen levegőt a nyomáskülönbség miatt. Persze nem minden kutya lesz rosszul, de én inkább az autózás híve vagyok, ha kutyával kell mennem valahova.

Ha pár óránként megálltok, kicsit átmozgatjátok őket, nem lesz bajuk.

2010. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!