Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szállítás. Na de hogyan?...

Szállítás. Na de hogyan? Repülő/Autó? (többi lent)

Figyelt kérdés
majd nem 2000 kilométerről van szó. nem tudom, hogy melyik szállítás viselné meg jobban a kutyus? az, hogy a repülő csomagterében egyedül van a sötétben, (hangok, stb.) vagy az, ha úton van 28 órában (persze éjszakára megállnánk, az út meg kb 19 óra) ? ismerőseink kocsival szoktak menni, ugyanezen a távon. neki 2 kutyusuk van, ők nagyon jól szokták viselni. a repülőről még nem hallottam tapasztalatot.
2010. dec. 30. 13:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hát kocsival 19 óra maga az utazás(de mivel egy ember vezet, sokszor fogunk megállni...már ha kocsival megyünk) , repülővel 8 (reptéri várakozással, átszállással, checkolással).

labrador 40 kg fölött van, mikor utazunk, 14-15 hónapos lesz. azzal a légi társasággal amivel repüli szoktunk 8 kg-ig jöhetnek kutyák a fedélzetre. viszont elég 'pánikolós', ezért nem tudom mi legyen. nekünk kocsival praktikusabb lenne, mert negyed annyiba kerül, és sokkal több mindent tudunk magunkkal vinni, de nyilván a kutya érdekeit is figyelembe vesszük! viszont az a baj, hogy ha repülővel megyünk, utána akkor is jön még egy 3 órás autózás, tehát repülővel sem lesz rövidebb 11 óránál.


tehát? :S

2010. dec. 30. 13:43
 12/12 anonim ***** válasza:

szintem autó mindenképpen....ahogy írtad te is azt szeretnéd csak megerősítés hiányzott....a repcsi nem jó szintem főleg a sokk után még pár óra autókázás.....áááá

AUTÓ!

2010. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!