Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyámmal?

Mi legyen a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Emlődaganata van a kutyámnak (ivartalanított).

Voltam nyáron vele orvosnál, aki azt mondta, hogy jóindulatú + amúgy is idős a kutya (13 éves) nem műti meg.

Most egy pár hónapig nem is törődtünk vele, mert láthatóan nem fájt neki, nem fogyott, jó kedve volt.

Az elmúlt 1-2 hétben elkezdett rohamosan nőni a daganat, dió nagyságból már alma nagyságúra nőtt, illetve egy gennyes lyuk alakult ki rajta, kb. 3 napja, amit folyamatosan nyalogat és egyre nagyobb a lyuk és kegyetlen büdös.

Holnap viszem állatorvoshoz (egy másikhoz).


Elaltja? Esetleg megműt ilyen idős kutyát? Vagy csak ad fájdalomcsillapítót, fertőtlenítőt?


Mennyi pénzzel készüljek? 50.000 Ft-om van égen-földön; kérni nem tudok mert nem tudom visszafizetni.


ma 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Nyugodtan le lehet hurrogni.

Szegény kutyus sose fog megygyógyulni, idős már, ez egy lejtő. Millió ilyet láttam már. Ha nem akarod, hogy értelmetéenül szenvedjen, altassátok el.

Neki is sokkal jobb lesz, neked is.

ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A kutya általános állapotától függ, hogy megmuti-e, ezt majd a doki eldönti. Szerintem 50.000 kevés lesz sajnos. Esetleg környező szervezetektől próbálj meg segítséget kérni, add el pár nem használt cuccodat, keress valami másodállást.
ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Itt a kép a daganatról.


[link]

ma 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!