Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Paprika vagy gázspray hatásos...

Darklord88 kérdése:

Paprika vagy gázspray hatásos kutyatámadás ellen?

Figyelt kérdés
ma 05:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért megnéznélek amikor hajnali 3kor járod a várost és egy németjuhász vagy kuvasz betámad :D
ma 06:25
 2/5 anonim válasza:
86%
Nálunk a szomszéd verve, lapáttal tanítja a kutyát, szerintem nem felejt az állat. Lehet egyszer szétszed valakit, kisebbállatokat, de még a disznót is betámadja, két lábra állva 180 cm a kutya, a kerítésen simán át tud jönni. Félek is tőle, 4 kutyából mind agresszív. Kell félni a kutyától, nem tudható ki hogyan és mire tanítja.
ma 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem félek általában a kóborkutyáktól mert általában nem támadnak.De ma hajnalban pl egy németjuhász szaladt felém és ugatott ,ráordítottam aztán a másik irányba mentem inkább.A biztonság kedvéért gondolkodom egy spray beszerzésén ,ha ér valamit ellenük.
ma 06:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kutya ellen igen, van róla jó pár videó neten, hogy elmegy a kedvük a támadástól. Viszont figyelj hogy rád ne menjen és ne állj szélirányba
ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Paprikaspray, de a sokkoló a legjobb
ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!