Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ennyiszer nagydolg...

Mitől lehet ennyiszer nagydolga a kutyának?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos kutya. Nem szobatiszta még, pelenkára (vagy köré) végzi a nagydolgát. Tegnap este 11kor feküdtünk le, akkor semmi nem volt (úgy nyilván nem fekszünk le, hogy ott van hagyva), reggelre 6 kupac várt.


Tudom, a kölyök kutyáknál több a napi kaka száma, de hogy csak este 6?? Nem feltétlen tartom normálisnak. Nem hasmenés, normál szilárd állagú.



okt. 11. 07:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt, hogy a lefekvés előtti sétánál, ami az evés után van kb egy órával semmi nem történik.
okt. 11. 07:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rossz minőségű kaját kap, vagy nem tudja megfelelően hasznosítani a szervezete. Mit kap most?

Pelenkát a saját érdeketekben hagyjátok el. Úgy nem lesz szobatiszta, ha azt tanítjátok neki, hogy bent ürítsen.

okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kajára tippelek, mit kap?
okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kajára tippelek.
okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a szar minőségű eledeltől van. Mit adsz neki?
okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tobb felet kiprobaltuk mar, de gazdasagos tapot soha nem kap. Most jelenleg Rasco Premium van itthon.
okt. 12. 21:56
 7/7 A kérdező kommentje:
2-es, igen, tudjuk.. kuszkodunk is vele rendesen.
okt. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!