Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öcsémmel miért eszik mindig a...

Öcsémmel miért eszik mindig a kutya? velem meg nem?

Figyelt kérdés

A kutyus ha olyan kaját kap, ami nincs ínyére, gondolok itt száraz eledelre, akkor nem nagyon eszi meg reggel az ételt, mindig vár vele, hátha kap valami mást, de nem szokott kapni mást ilyenkor, ilyenkor kb 30perc után a tálkát elrakom tőle, majd kb 3-4 óra múlva vissza rakom elé és akkor már megeszi talán a felét, vagy az egészet


viszont pár hónapja kezdődött az, hogy mikor öcsém oda megy hozzá mikor először rakom le elé a kaját reggel, akkor mindig eszik, sőt bármikor van előtte kaja, és öcsém oda megy, akkor mindig eszik a kutya, miért van ez?


pedig öcsém alig foglalkozik a kutyával, benti kutya, de nem szeret öcsémmel ki menni, se sétálni, se udvarra, semmi, én kutyám, én foglalkozok vele baromi sokat, de mégis mikor öcsém ott van akkor eszik normálisan, miért van ez?


sokszor a kutya oda megy öcsémhez, hogy kéreti menjen oda hozzá enni, hogy vele egyen



okt. 9. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Te próbáltad már, hogy ott maradsz vele, amíg eszik? Lehet csak arra van igénye, hogy ne legyen egyedül hagyva, amíg meg nem eszi a kaját.
okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Öcséd a jó zsaru, te vagy a rossz zsaru.
okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Öcséd mellett nyugszik meg.
okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Öcséd nem piszkálja evés közben.
okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%
Fél, hogy öcséd megeszi előle. Nem viccből mondom, hanem komolyan gondolom. Ha te a kajája mellé ülsz, nézed, szaglászod, csámcsogsz, akkor nem eszi meg előled féltve? Várjátok meg a kérdező válaszát, addig ne pontozzatok le, bármilyen eszementnek is tűnik amit írtam. 😅
okt. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%
Falka rangsor miatt lehet talán. Van akit nem előzhet és van aki vetélytárs. Farkasoknak olvass utána!
okt. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaja irigység? Öcsédtől félti a tápot, inkább megeszi, de nem hagyja meg neki.
okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Azoknak van igaza, akik azt írják, hogy az öcséd elől eszi el a tápot. Öcséd a falka alján van, neki kell megmutatnia, hogy "ki az úr a háznál", ezért "eleszi előle". Ösztön. Te azonos vagy feljebb vagy a rangsorban, előled nem kell elennie. A pontozások nagyon félrevezetők.
okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja erre gondoltam én is, hogy előle eszi meg, bár nem írtam, mert azt hittem hülyeség, de akkor lehet még is ez lehet az oka
okt. 10. 14:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!