Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta illik hozzám?

Milyen fajta illik hozzám?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a bull tipusúakat, de sajnos ahova költözni fogok, ott a nagy részük tiltott és nem akarok abból sem fennakadást hogy "úgy néz ki mint egy pitbull, de amúgy nem az". A neten olvastam pár rémsztorit és ez nem olyan dolog amit csak úgy megkockáztatnék.


Közepes-nagy méretben gondolkodok, a szőre lehet rövid vagy félhosszú de nem hosszú. Szeretném ha pörgős, játékos lenne, sokat lehessen vele foglalkozni. Valami sportot biztos űznék vele, de még nem tudom mit. Ha van benne őrző védő hajlam az nagy plusz lenne.


A malinois és a német juhász nem igazán tetszik, de ezen kívül bármit meghallgatok:)


ma 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
8%

Staffy


Közepes, szeret menni de a kanapén fetrengeni is, bull típusú, és hát igazi vérmes vízilófóka vadállat:

[link]

[link]

ma 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod, mi nem ismerünk... nekünk Borderünk van, nem is volt vita, mindkettőnknek nagy kedvence régóta.


Ez gondolom valami okos külföldi ország, sosem értettem hogyan lehet betartani egy ilyen törvényt, akkora gumiparagrafus mint egy ház.

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!