Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tippek vannak gyógyszer...

Milyen tippek vannak gyógyszer beadására, amik már nektek beváltak?

Figyelt kérdés
A klasszikus húsba rejtés nem működik, mert már előtte se igazán evett. Van valami tippetek?

szept. 25. 17:06
1 2
 1/14 kürtőskalácska ***** válasza:
96%

Ha gyorsan akarod akkor fogod a gyógyszert berakod a szája vége felé közel a nyelőcsőhöz és összezárod a száját.

Amikor nyel egyet elviszi a gyógyszert.

szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Én szépen leültetetem, lefogom a lábammal kinyitom a száját és lenyeletem vele a gyógyszert 🤔
szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Eloszor majkrem vagy sajtkrem. Ez mondjuk mukodik 10/7 alkalommal. Ha nem, akkor en is “bedobom” a szajaba a gyogyszert az emlitett modon, nem tudok mit tenni, muszaj valahogy beadni :D
szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
sajttal, szalámival megy, egyben lenyeli az egészet
szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Dobott kaját leveszi? Ha hozzá van szokva, hogy el kell kapkodni a falatot, gyors egymásutánban, berakod közé, lehet lenyeli.


Mondjuk egy kocka sajt, két kocka sajt, pirula, kocka sajt...

szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Legyen éhes. Az enyemek mondjuk mindig azok (es nem azert mert nem kapnak kajat), es feladatra kapjak meg a gyogyszert is, fel se tunik nekik. Rossz evő kutyanal ez bajos, akkor szepen a nyelve tövére helyezed, becsukod a szajat, kicsit felfele tartva a fejet, aztan kenytelen lenyelni, de ezt csak vegso esetben alkalmaznam, nekem se lenne kellemes.
szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettem lepontozva, ha egy bevált módszert írok? A pici falat sajt vagy szalámi meg nem káros neki.
szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
tápba tenni amikor éhes, ez ha jól tudom nem minden gyógyszerrel megcsinálható, de a legtöbbel igen. Viszont ami mindig, és biztosn bevállik nálunk: Amikor kivisszük pl sétálni, és leültetjük a kapu előtt mindig meg kell várnia amíg mondjuk hogy mehetsz. És ilyenkor kap jutifalit. És ilyenkor egy kicsi juti falit adunk neki, meg a gyógyszert mellé. Általában észre sem veszi. Azért ilyenkor adjuk mert tudjuk hogy nem okoz traumát neki. Mert sétálni mindennél jobban szeret, szóval nem fogja megijeszteni ez az élmény.
szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a gyogyszer osszetorni vizzel fecskendovel beadni.
szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Lenyomom a torkán.
szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!