Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy ismerősöm akinek van...

Van egy ismerősöm akinek van egy kutyusa,és mostanában folyton csipás a szeme,és azt mondta olyan mintha nem lenne kedve,valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

A kutyus egy bishon,tehát kicsi,fehér. Mindig olyan kis eleven volt,és élénk. Többször is voltam náluk látogatóban.

De mostanában az ismerősöm nagyon el van keseredve amiatt,hogy a kutyusának nincs kedve. Valakinek bármilyen tapasztalata,hogy mitől lehet a kutyus ilyen állapotban? Ez a barátom nagyon szomorú a kutyusa helyzete miatt,nem szeretné elveszíteni. Fontos elmondanom,hogy magától nem tudná állatorvoshoz vinni,csak a szülei által. Leírom ezt,hogy jobban átlássátok a helyzetet.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



ma 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hat pedig el kene vinni orvoshoz, addig nem lehet mit mondani.

Gondolom te is gyerek vagy, esetleg a szuleid nem tudnak ebben segiteni? Beszelni a szulokkel peldaul.

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azzal nem lenne gond. Ő meg tudja mondani a szüleinek,hogy vigyék el,de szerintem csak tényleg akkor vinnék el,ha komoly baja lenne a kutyusnak. Bár,én nem tudom.
ma 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutyak nem tudnak beszelni, szoval betegseg jele pl a kedvtelenseg, csokkent etvagy.


Bar az en kutyam legutobb pl nem is kedvtelen volt, szimplan furcsan viselkedett, olyat csinalt; amit soha nem szokott. Tenyleg mindenhova kovetett a hazban es nem volt hajlando leulni vagy lefekekudni. Allt vagy jarkalt.

Evett-ivott, jatszott, de ezt csinalta mellette egesz nap.

Kiderult, hogy sulyos hugyholyaggyulladasa van. Eleg komoly volt. Szoval ha furcsan viselkedik a kutya, orvoshoz kell vinni 🤷‍♀️

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Egy biztos, kamillával semmiképp ne kenje, mert az szárít. Szerintem valami szemcseppet ír fel neki a doki vagy ilyesmi, de tényleg el kéne vinni. A csipa azert elég kőnnyen el tud fertőződni hosszabb távon, jó lenne ha nem menne rá a kutya látása. Most nincs közvetlen életveszélyben, de könnyen romolhat a dolog.


Amit mondjon a szülőknek, hogy mindig sokkal könnyebb és olcsóbb is csírájában kezelni valamit mint kivárni míg rosszabb lesz. Ha a kocsidban elromlik valami akkor is érdemes minél hamarabb megjavíttatni, mint várni és reménykedni addig, míg a hibás alkatrész tönkre nem tesz valami mást is.

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!