Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudok segíteni egy...

Cecee kérdése:

Mivel tudok segíteni egy parvos kiskutyának?

Figyelt kérdés

Befogadtam egy kiskutyát egy hete, kb 3-4 hónapos lehet. Szerencsére észrevettem időben, hogy nagy valószínűséggel parvos. Elvittem állatorvoshoz kapott sóoldatot, aminosavakat. Másfélóránként fecskendővel itatom. Adtam már neki fájdalomcsillapítót is, és be raktam fűtött garázsba.És reggel este egy kicsi pálinkát javasolt az orvos.


Valaki tud valami tippet adni miben tudok még neki segíteni??



#parvo #Nem eszik a kiskutya
szept. 10. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Most jól olvasom hogy pálinkàt?

Mire a fájdalomcsillapító?

Folyamatos infúziót kell kapnia.. te jó ég

szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Altatás!
szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, a pálinka nyugtató hatással van a gyomrára. Meg hogy 2nap múlva vigyem vissza.
szept. 10. 13:25
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
Amit tudsz tenni az az hogy vidd el normális orvoshoz ahol infúzióra teszik, és nem mond olyan hülyeséget hogy pálinkával itasd :)
szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk infúziókra kellett hordani több napig de túlélte. Azóta már 7 éves. Normális dokihoz vidd mert nem marad meg. Házi praktikával nem tudod otthon meggyógyítani
szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
szept. 10. 14:01
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
AZONNAL vidd el másik állatorvoshoz! Parvo ellen van specifikus gyógyszer, azt mindenképpen meg kell kapnia, AMELLETT kell infúzió neki naponta! Pálinkát meg nehogy adj a szerencsétlennek! (Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy altatás, sokan túlélik, főleg gondos ápolás mellett. Sok sikert, kérdező, nagyon szép tőled, hogy megmented az életét!)
szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben megteszek mindent! Köszönöm!
szept. 10. 14:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol méreg a kutyáknak. Plusz vízhajtó hatása is van tehát max jól kihajtja belőle amit eddig nem hányt/fo.sott még ki. Komolyan ilyenek praktizálnak??? Ez nagyon durva
szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezhetem, hogy milyen fájdalomcsillapítót kapott?
szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!