Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutya költözés után...

Idős kutya költözés után bepiszkit napközben? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Eddig lakásban laktunk. Pisi elvétve előfordult,de csak akkor ha már haza értem és meglátta a pórázt..

Amúgy kibírta. Kaki meg tényleg nagyon nagyon ritkan,de az is max mikor haza értem.


Egy hete költöztem kertes házba és konkrétan rosszabb lett a szobatisztasaga. Tok jó mert reggel és mikor haza jövok is rögtön ki tudom őket engedni. Reggel meg sétálunk is, direkt hogy teljesen fogyjon ki minden tekintettben. És még így is. Mivel albérlet. Nem szeretném hogy a parketta felazzon a pisitol.


Reggel fél 7 től negyed 9 ig ki kedvükre jöhet mehet a kertbe a két kutya,plusz séta is van. Éjszakát kibírja.


Már kezdek besokallni,mert konkrétan haza esek a munkából és takarítással kell kezdenem minden egyes nap..és még a fekhelyeket is össze pisili..



13 éves elmúlt ,nyilván meg viseli a költözés is.. de ha az éjszakát kibírja akkor napközben is ki kéne bírnia ,meg egy héttel ezelőttig panelban nem volt ilyen gondunk.. tanácstalan vagyok.


szept. 9. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél neki az ajtó közelébe kutyapelenkát.
szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új környezetben (pl. költözés után) újra kell tanítani neki a szobatisztaságot.
szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincsen baj a szobatisztasaggal. Ugyan is ha nyitva a terasz ajtó magától kimegy. Ha nincs nyitva akkor oda áll ha itthon vagyok nyilván kiengedem.


Éjszakát kibírja.


Stressz miatt csinálhatja sajnos. :/

szept. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!