Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bőrgomba mennyi idő...

Kutya bőrgomba mennyi idő után jön helyre?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos Akitám, aki egy másik kutyával érintkezett és elkapott valami bőrgombát. Szerencsére nem viszket neki, de foltokban "kopaszodik" (egyelőre 3-4 kisebb folt van).

Elvittem orvoshoz, adtak speciális sampont, amivel 2 hónapig, heti 2 alkalommal meg kell fürdetni. Arra lennék kíváncsi, ha valaki már végig csinálta, hogy mennyi idő után kezd abbamaradni a szőrhullás? A másik kutya teljesen megkopaszodott, de egészen addig nem is volt kezelve (nem az én kutyám). A kezelés mint mondtam 2 hónapig fog tartani, de azt nem kérdeztem meg az orvostól, hogy mennyi ideig fog hullani a szőre


aug. 29. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg addig a két hónapig biztosan fog. Ha addig tart ennek a szernek kipucolnia az összes gombát a bőréről, akkor csak azután fog nőni rendesen a szőre ha minden gomba eltűnt. Persze lehet +/- 1 hét, de logikusan akkor kezd el tudni gyógyulni ha már nincs ami bántsa a bőrét
aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Abban reménykedek, hogy lelassul kicsit, mert ha így halad 2 hónap múlva egy 35 kilós "patkányt" fogok sétáltatni 😂😂
aug. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!